Strona 5 z 11 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 110
  1. #41
    Cytat Zamieszczone przez Bruno Zobacz posta
    Macie rację, mniejsze wpisowe jest do bani, ale...
    ...podwyższając wpisowe ściągniemy z powrotem Majkela
    Trzeba wybrać mniejsze zło:P
    I prawdopodobnie zciągniemy Mecenasa i Leśmiana.

  2. #42
    Dołączył
    Jun 2009
    Przegląda
    warszawa
    Posty
    11
    przyczyną niższej frekwencji może też być wczesne kończenie cashówek. godz. 23 i koniec? Trochę to krótko.

    ps. za podniesieniem wpisowego oczywiście jestem

  3. #43
    Cytat Zamieszczone przez ttwety Zobacz posta
    przyczyną niższej frekwencji może też być wczesne kończenie cashówek. godz. 23 i koniec? Trochę to krótko.

    ps. za podniesieniem wpisowego oczywiście jestem
    Ja jestem za tym żeby było jak kiedyś A nie jest. Najpierw nie widomo kiedy wystartuje liga , potem zmiana klucza z punktacja i zatwierdzenie jej dopiero po 1 kolejce , zle policzone wyniki (sa nawet do dzis) ,mniejsza ilosc graczy przez zmniejszenie wpisowego i olanie graczy którzy przyjeżdzaja z daleka do Piaseczna bo lokal o 23 zamykamy !!! Moim zadaniem w poprzedmin sezonie nie było lepszego miejesca do gry w pokera jak niedzielna co 2 tygodniowa gra na PLP.

  4. #44
    Ja bym uważał na Majkela, ON MOŻE BYĆ POGROMCĄ TEJ LIGI...
    Zastanówmy się czy warto podnosić wpisowe...

  5. #45
    1.Co do wpisowego, może znajdźmy złoty środek.90zł byłoby nie za mało i nie za dużo, do tego zróbmy tyko 3 miejsca płatne, wtedy kto ma wyniki coś tam zarobi.
    2.Paweł organizując ligę nie obiecywał że będzie za każdym razem cash do rana, bo ktoś przyjeżdża z daleka. To że kilka razy posiedzieliśmy do 4.00
    nie znaczy że mamy za każdym razem tego żądać. Zauważcie że nie jest to lokal wyłącznie pokerowy i ja to rozumiem.
    3.Szkoda tylko że jest lekki bałagan z punktami i publikowaniem wyników. Wydaje mi się dodatkowo że na ostatnim turnieju Bruno(ten punkcik może zaważyć w końcówce sezonu -) odpadł przed Gałą, a w tabeli jest odwrotnie...

  6. #46
    Cytat Zamieszczone przez radom Zobacz posta
    1.Co do wpisowego, może znajdźmy złoty środek.90zł byłoby nie za mało i nie za dużo, do tego zróbmy tyko 3 miejsca płatne, wtedy kto ma wyniki coś tam zarobi.
    2.Paweł organizując ligę nie obiecywał że będzie za każdym razem cash do rana, bo ktoś przyjeżdża z daleka. To że kilka razy posiedzieliśmy do 4.00
    nie znaczy że mamy za każdym razem tego żądać. Zauważcie że nie jest to lokal wyłącznie pokerowy i ja to rozumiem.
    3.Szkoda tylko że jest lekki bałagan z punktami i publikowaniem wyników. Wydaje mi się dodatkowo że na ostatnim turnieju Bruno(ten punkcik może zaważyć w końcówce sezonu -) odpadł przed Gałą, a w tabeli jest odwrotnie...
    Ad 2 punkt. Ja pisze jak ja to widze. 70zł wpisowe i brak gry cashowej jak było kiedyś do 24 czy 4. W poprzednim sezonie 110 + fajna gra cashowa. Jest na - dla mnie w tym sezonie. Mam nadzieje że sie to niedługo zmnini i bedzie jak kiedyś

  7. #47
    Cytat Zamieszczone przez Alban Zobacz posta
    Ja bym uważał na Majkela, ON MOŻE BYĆ POGROMCĄ TEJ LIGI...
    Zastanówmy się czy warto podnosić wpisowe...
    Pogromcą tej ligi jest jak nie zauważyłeś Ttwety I moim zaniem utrzyma 1 miejsce do końca ligi , może jakiś zakładzik ??
    Ostatnio edytowane przez nocnapanda ; 03-11-2009 o 12:18

  8. #48
    Chyba przyjme ten zakładzik, warto coś zarobić na święta. Pogadamy w niedziele.

  9. #49
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    5
    Witam

    Prawdopodobnie bedzie ze 3 zawodnikow wiecej;]
    Mam kilka pytan. Ile zazwyczaj jest osob na turnieju? Od ktorej zaczynaja sie cashowki i jakie? I o ktorej sie koncza...?

    Pozdrawiam

  10. #50
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    179
    Średnia to 15-18 osób na turniej. 2 stoliki.

    Cash rozpoczyna się w momencie zamknięcia jednego ze stołów...czyli gdzieś ok. 16-17....a kończy się różnie...
    w zależności od liczby chętnych...czasami o 23, czasami o 6 rano