Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Przeciwnik fish 53/15/4,3 3bet 4
    Ja 22/20/4

    Preflop nie chcę się z nim stackować bo takie mini3bety to często monstery, zwłaszcza OOP. Nie sądzę, żeby sprawdził mnie ze słabszą kartą.

    Na flopie nie ma chyba co foldować, bo trzeba zobaczyć, czy poprawi na turnie. Malutki ten cbet. Na turnie nie betuję też bo pokazuje słabość więc nie ma go co wywalać chyba. I zawsze mogę się nadziać na jakieś CR od flusha.
    I river. Czy warto tutaj raiseować? Jego minibecik to słabość, czy maleńki VB, bo ja pokazałem słabość? A czy po mini raise jesteście w stanie się złożyć do pusha?

    Grabbed by Holdem Manager
    NL Holdem $0.50(BB) Replayer
    SB ($50)
    BB ($23.94)
    Hero ($58.40)
    CO ($54.19)
    BTN ($25.33)

    Dealt to Hero

    Hero raises to $1.75, fold, fold, fold, BB raises to $3, Hero calls $1.25

    FLOP ($6.25)

    BB bets $1.50, Hero calls $1.50

    TURN ($9.25)

    BB checks, Hero checks

    RIVER ($9.25)

    BB bets $2, Hero ?

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    jezeli callujesz flop drawujac do overkart to def raise river

  3. #3
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    London, UK
    Posty
    918
    Cytat Zamieszczone przez krolewicz Zobacz posta
    jezeli callujesz flop drawujac do overkart to def raise river
    +1,

    i dla mnie to jest easy reraise pre. wiem o co Ci chodzi z tymi min-3betami, ale u donka to moze byc wszystko (tylko troche wieksze prawdopodobienstwo monstera, ale nadal szeroki zakres), a na dodatek macie efektywnie pół stacka.

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    A w przypadku raise river co jak dostanę reraise?

  5. #5
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Generalnie mam wrażenie, że min3bet u shorta (20 bb lub mniej - tacy zwykle jak chcą wrzucać 3beta, to po prostu pushują, jedynie z super premiums próbują fancy play) oznacza monstera, natomiast u donka z full stackiem to jest niemalże any two. Może przesadzam z tym any two, ale to jest bardzo szeroki zasięg - większość broadwayów, jakieś 99+ itp. Gostka z pół BI podpiąłbym raczej pod tę drugą kategorię - AT to dla niego monster, ale wciąż ma za dużo kasy, żeby z tym pushować pre flop, więc przynajmniej od czasu do czasu zagra minreraise.
    Ostatnio edytowane przez Trias ; 24-10-2009 o 09:45

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    ja gościa przebijam na flopie i jak bedzie trzeba to kontynuuję agresję na turnie.

    as played ja gram rais 10$ i oczywiście calluje pusha (fish jest shortem)

    a co sądzicie o opcji 4bet pre? raczej na takiego fisha bym tak zagrał.
    Ostatnio edytowane przez anoxic ; 25-10-2009 o 00:02

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    789
    4-bet preflop/call najprościej. Przy call PF, call flop, na turnie bet za 6,5 i na river shove jak zaczeka. Przy Twojej linii raise river do 9.

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Zagrałem raise do 9$ chyba i zrobił push. Sprawdzając miałem przeczucie, że ten raise to był błąd. Pokazał AQ.

  9. #9
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Zadupie(Kraków)
    Posty
    400
    Od początku go na te AQ/QQ postawiłem. Jak dla mnie tutaj jest to push pf, żadnego 4-beta bo idiota Cię sprawdzi nawet za pół stacka.

  10. #10
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    360
    Cytat Zamieszczone przez BBB Zobacz posta
    Od początku go na te AQ/QQ postawiłem. Jak dla mnie tutaj jest to push pf, żadnego 4-beta bo idiota Cię sprawdzi nawet za pół stacka.
    +1 ,post roku