Strona 35 z 82 PierwszyPierwszy ... 25333435363745 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 341 do 350 z 818
  1. #341
    Dołączył
    Sep 2008
    Przegląda
    Gliwice
    Posty
    63
    wygranych się nie da opodatkować imo. Było by to pole do ogromnych nadużyć. Większość zamożnych ludzi na świecie wynajmuje drogie kancelarie, kombinuje z rajami podatkowymi byle by omijać podatki, a co dopiero gracze którzy mieli by o wiele łatwiej w kwestii ukrywania dochodu, każdy by zaniżał i bog wie co jeszcze, no chyba nie liczycie ze room będzie co miesiąc informował US ile kto wygrał/przegrał haha

    ps. teraz wszyscy sa za opcja ze zapłacili by 20% byle spokojnie grać, ale jak by przyszło co do czego to ta liczba drastycznie by spadła jestem tego pewien, jakoś nie widzę ze gracze tak chętnie z każdego wygranego 1k euro oddają 200 euro do US, pare % przewalutowanie + opłaty za przelew samej wygranej...

  2. #342
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778

  3. #343
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    276
    Cytat Zamieszczone przez AdamBB Zobacz posta
    Ale kasyna zarabiają duużo kasy. To tak samo jak z podatkami - ci co mało zarabiają, płacą 19%. Ci co więcej zarabiają, płacą więcej (teraz chyba 32%, a było 30% lub 40% w zależności od dochodów). IMO Flex ma tu rację - tutaj przegrywanie od czasu do czasu to standard. Dlatego 20% to IMO dużo ale od biedy do zaakceptowania, natomiast 10-15% by było spoko.
    20% to duuzo za duzo!
    Wezcie pod uwage, ze ten podatek bedzie jako pierwszy do podniesienia!
    Nastepny rzad jakby budzet nie chcial sie dopiac zwiekszylby go do np. do 30%, a potem i wiecej i wiecej...

    A to wszystko za calkowitym przyzwoleniem spolecznym ( zabieramy tym burzujom i degeneratom pokerzystom a dajemy ulgi na matki z dziecmi i gorników )

    Ja szczerze mowiac nie wiem, czy nie lepiej by bylo tak jak jest, bo watpie, by "liberalowi" Tuskowi podatek rzedu 10% wogole przeszedl przez mysl.

    Lekka reka moglibysmy dostac 30% na starcie.

  4. #344
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    O co im kurna wszystkim chodzi z praniem brudnych pieniędzy????? Wytłumaczy mi ktoś, jak na Pokerstars wyprać brudne pieniądze?

  5. #345
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Siadasz na hu nl10k i pierzesz:]

  6. #346
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    8
    Po prostu punkty FPP trzeba wymienić na pralkę.

  7. #347
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez kurak Zobacz posta
    Siadasz na hu nl10k i pierzesz:]
    No ale co niby piorę? Przecież żadne pieniądze wypłącone z pokerroomu nie są legalne.

  8. #348
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    Cytat Zamieszczone przez djmika Zobacz posta
    Po prostu punkty FPP trzeba wymienić na pralkę.
    hahaha ....
    wiele osób budowało i buduje taki wizerunek pokera jak zamieściłem tutaj trochę wcześniej na screenie z Onetu, no i teraz wielu osobom momentalnie sam termin "poker" kojarzy się z brudną kasą i przestępcami (jesteśmy gangsterami ) - czyli, że jak typowy pokerzysta robi np. depozyt w pokerroomie, to na pewno są to pieniądze nielegalnie zdobyte to jakaś totalna bzdura z kosmosu z tym praniem kasy

  9. #349
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    No ale co niby piorę? Przecież żadne pieniądze wypłącone z pokerroomu nie są legalne.
    Chodzilo mi o sytuacje gdy poker jest legalny:]

  10. #350
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    151
    O pokerze w Faktach - Poker News - PokerTexas.pl | Texas Holdem | Poker online | Zasady pokera | Relacje Live

    Skoro tak bardzo moga kontrolowac wszystkie transfery to dlaczego nie moga zalegalizowac pokera i sledzic wyplat i wplat w celu weryfikacji wypelnianych zeznan podatkowych?