Strona 41 z 111 PierwszyPierwszy ... 3139404142435191 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 401 do 410 z 1103
  1. #401
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    Moim zdaniem forma MU w tym sezonie jest dosc mocna powiazana z forma Gigsa... Jak mu starczy sil zeby grac tak jak na poczatku sezonu to MU bedzie mocny, jak braknie sil, to raczej MU odpadnie z walki o tytul... Chyba ze sie ktos niezly zjawi w oknie zimowym... Jak narazie RG przezywa druga mlodosc ( z LFC gorszy mecz choc nie ogladalem calego wiec moge nie mowic prawdy ).

  2. #402
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    taka mala dygresja ciekawi mnie dlaczego jest temat premiership,ekstraklasy, Ligi mistrzów a nie ma bundesligi,serie a,primiera division,ligue 1,unibet 1 ligi:P, ligi europa,albo portugalskiej ???

  3. #403
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    No w sumie dziwi mnie brak rozwazan na temat ligi portugalskiej.

  4. #404
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    going to the HU city
    Posty
    975
    Cytat Zamieszczone przez szadinho Zobacz posta
    taka mala dygresja ciekawi mnie dlaczego jest temat premiership,ekstraklasy, Ligi mistrzów a nie ma bundesligi,serie a,primiera division,ligue 1,unibet 1 ligi:P, ligi europa,albo portugalskiej ???

    w bundeslidze graja niemcy, w serie a jest jeden klub, w primera division trzy, poziom lifi francuskiej jest śmieszny - wiec o czym tu dyskutować? kto by prowadził dyskusje o naszej pierwszej lidze? co to jest liga europa?? i kto sie orientuje w portugalskie?

    a tak na serio to premiership jest najlepsza i najbardziej wyrównana, 4 potęgi, najwięcej kasy, mniejsza przepaść pomiedzy klubami, i wiekszosc klubow ma jakichs kibicow w polsce z roznych wzgledów, ja np kiedys znalem caly skład boltonu bo znajomy grał w juniorach, ogolnie mnostwo powodow
    Ostatnio edytowane przez sinobrody00 ; 26-10-2009 o 19:43

  5. #405
    Cytat Zamieszczone przez szadinho Zobacz posta
    ciekawi mnie dlaczego jest temat premiership,ekstraklasy, Ligi mistrzów a nie ma bundesligi,serie a,primiera division,ligue 1,unibet 1 ligi:P, ligi europa,albo portugalskiej ???
    Ponieważ nie ma chętnych na dyskusje w tych tematach? Z tego co się orientuję w regulaminie forum nie ma ograniczeń na temat jakich lig można rozmawiać więc jeżeli rzeczywiście Cię to interesuje proponuję założyć temat

  6. #406
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Cytat Zamieszczone przez sinobrody00 Zobacz posta
    w bundeslidze graja niemcy,
    hahahahahaha

  7. #407
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Szadinho - a kto Ci broni zakładać nowe wątki? O Bundeslidze sam bym co nieco popisał, choć lawiny postów w wątku o lidze portugalskiej bym sie nie spodziewał

    PS. W jedym się z Tobą zgadzam. To będzie sezon CHELSEA!

  8. #408
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    Przeciez mozna zalozyc watek "inne ligi" i bedzie troche tego troche tamtego. O francuskiej czasem sie cos skrobnie, Jeleń w formie, strzela bramki wiec jest o czym pisac a o hiszpanskiej to zawsze cos sie znajdzie.

    Pozdrawiam

  9. #409
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    Cytat Zamieszczone przez eLPe21 Zobacz posta
    Moim zdaniem forma MU w tym sezonie jest dosc mocna powiazana z forma Gigsa... Jak mu starczy sil zeby grac tak jak na poczatku sezonu to MU bedzie mocny, jak braknie sil, to raczej MU odpadnie z walki o tytul... Chyba ze sie ktos niezly zjawi w oknie zimowym... Jak narazie RG przezywa druga mlodosc ( z LFC gorszy mecz choc nie ogladalem calego wiec moge nie mowic prawdy ).
    Jak dla mnie wysoka forma MU scisle jest powiazana z giggsem na lawce, ciezko mi zrozumiec jak mozna miec tyle strat i kiepskich podan przy wyprowadzaniu kontr jak to mu sie ostatnio niestety zdarza i ciagle byc in the hype. Zreszta skoro jest kandydatem do zlotej pilki (? czy czegos innego o podobnym prestizu) za ostatni sezon, w kotrym nie pokazal absolutnie nic, to tylko swiadczy ze jedzie na renomie sprzed lat

  10. #410
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    Ale w tym sezonie gral bardzo dobrze - mecz z Man City np...
    Zagral gorszy mecz z LFC / zostal dobrze przypilnowany i juz MU gorzej gralo... Ale niech sie fani MU wypowiedza na jego temat w obecnym sezonie

    Zeszly sezon to juz historia wiec o nim nie rozmawiam :P