Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 66
  1. #31
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    Play Online - Promocje

    czyli ta oferta jest spoko skoro jest modem e156G? i widzę, że też mam do wyboru rok z pakietem 31GB albo doładowywanie...

    prawdę mówiąc to ja nie sądzę żebym średnio 0,5GB wykorzystywał z tego miesięcznie wiec musze policzyć

    i jeszcze z tym Orange porównać

  2. #32
    Cytat Zamieszczone przez Kejsper Zobacz posta
    ja mam e220 jesli chodzi o dzialanie to jest ok - nie rozlacza mnie i dziala szybko wiec nie mam nic do zarzucenia. Jednak wolalbym chyba sprzet typu pendrive bo na kabelku usb srednio to jest wygodne.

    Pracujac korzystam z 2 laptopow a biurka nie mam jakiegos kolosalnego wiec modem podlaczony do usb zwisa mi z blatu, jak przesuwam laptoka na blacie modem sie rozlacza i trace neta
    wystarczy kupić dłuższy kabel i po problemie , co do samego e220 jeśli się zrobi upgrade to łapie za Szczecinem na wygnajewie UMTS co do samego modemu nie mam kompletnie problemów z nim ,a co do sim loca można samemu ściągnąć banalną metodą lub poprzez allegro za kwotę 5zl

  3. #33
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    3
    Jaką macie prędkość tego neta z Playa na karte, jak macie zasięg 3G?
    Znalazłem na allegro takie anteny do tych modemów
    ANTENA DOOKÓLNA 13 dBi HUAWEI E160,E169,E156G (784958513) - Aukcje internetowe Allegro
    Pomagają coś one ???

  4. #34
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    203
    Z tego co wiem, to nawet jak masz w playu zasięg hsdpa to przyciete jest do 1Mb/s. Do grania w poka spoko wystarczy.

    Z dostępnych na rynku play jest w tej chwili chyba najkorzystniejszy (w pierwszym roku wychodzi za 37zł 5GB).
    Ja korzystam z blueconnecta firmowego i nie polecam - Era ma chyba jakiś grubszy problem bo nawet w centrum Wawy mam disconnecty po kilkadziesiąt sekund.

    pozdr. kabo

  5. #35
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Cytat Zamieszczone przez wcezx Zobacz posta
    Jaką macie prędkość tego neta z Playa na karte, jak macie zasięg 3G?
    centrum Wroclawia 90% czasu 1mbps, 10% kolo 700-800kbps.

  6. #36
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    wczoraj i dzis caly czas mnie rozlacza jeszcze tak nigdy nie bylo jak u was z PLAY ?

  7. #37
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    2
    U mnie to samo...dziwne, ale ostatnimi czasy rozłącza mnie częściej w nocy.

  8. #38
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Cytat Zamieszczone przez kuerten Zobacz posta
    wczoraj i dzis caly czas mnie rozlacza jeszcze tak nigdy nie bylo jak u was z PLAY ?
    dzisiaj nie korzystalem, ale wczoraj wieczorem z 3 razy mnie rozlaczylo

  9. #39
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    Dzis mnie rozlaczylo z raz ale wczoraj to juz modemem walilem o sciane z wscieklosci
    tak co 10-15 min sie rozlaczalo az przeinstalowalem sobie modem itp i dzis jest ok ale widze ze kilka osob mialo w takim razie

  10. #40
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    od samego rana zadnych rozlaczen