Strona 10 z 24 PierwszyPierwszy ... 8910111220 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 237
  1. #91
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    186
    Zrobilem mala symulacje i niestety sie zalamalem wychodzi mi miejsce w TOP10, ktore chyba nie musze mowic . Zreszta jak sie patrzy na liste osob z TOP8 to oni nie dadza sie tak latwo zdetronizowac .

    Spokojnie Wjesiu w premastersie napewno zagram . I kto wie moze wygram te loteryjke .

  2. #92
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    314
    Romus) ja w ciebie wierze)) takze staraj siee bo ja osobiscie nie wyobrazam sobie mastersa bez ciebie to bylby taki maly folklor takze romusss !!!!! Do boju a nie symulacje

  3. #93
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    23
    witam wszystkich po dluzszej przerwie romek nie symuluj tylko graj mam taka malo propozycje...a wiec wraz ze zmiana czasu i okresem zimowym dobrze by bylo przeniesc niedzielnego terminatora z 21 na godz. 20...mam nadzieje ze wielka komisja wezmie to pod glosowanie

  4. #94
    Mój głos masz :P

  5. #95
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    314
    Jestem za argument czasu zimowego mnie przekonuje:P

  6. #96
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    165
    oczywiscie za

  7. #97
    jak najbardziej za;]

  8. #98
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    314
    Kolejne ligowe rozgrywki za nami tym razem pokerowym rozjemca okazal sie Mielon Zmielil wszystkich jak wieprzwoinke na pulpeciki Gratulacje

    Nowa tabelka
    Załączone pliki Załączone pliki

  9. #99
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    215
    ja w terminatorze ostatnio nie gram, więc nie wypada mi sie wypowiadać.

  10. #100
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    314
    Panie i panowie Juz dzis 10 spotkanie z serii slupskiej ligi sezonu trzeciegoPatrzac na tabele nie moglem oprzec sie wrazeniu ze jeszzce duuzo moze sie wydarzyc

    Szanse na gre w mastersie maja zawodnicy z pozycji 1-13 zas w premastersie nawet z pozycji poza pierwsza dwudziestka Wszystko to dlatego ze z tygodnia na tydzien poziom sie wyrownuje gramy coraz bardziej asertywnie (co oczywiscie umniejsza widowisku) ale za to bardziej rozwaznie i przemyslanie Zostaly jeszcze trzy spotkania Zycze wszystkim dobrych kart i przyjaznego flopa dozobaczenia dzis o 20:00

    PODZRAWIAM