Strona 4 z 10 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 91
  1. #31
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków!!! a jak
    Posty
    371
    Cytat Zamieszczone przez TIITs Zobacz posta
    Majcher, przykro mi ale kompletnie nie masz pojecia o czym mówisz.
    nistety wyjde na prowokatora, bo nie umotywuje swojego osądu, ponieważ zjebany po treningu ide właśnie spać, jutro postaram sie odpowiedzieć. natomiast tyle ze napisałeś bzdury, to musiałem skomentować już dziś,
    pozdrawiam.

    ale po co chcesz odpowiadac,jak mam w dupie co o tym sadzisz,no chyba ze mam do czynienia z trenerem Goloty badz Adamka to wtedy moze by mnie zaciekawilo

    a jeszcze co do walki to wszystko zalezy od tego jak Adamek zniesie zmiane wagi i czy straci duzo na szybkosci czy nie,jesli straci na szybkosci no to wtedy moze wylapywac ciosy Goloty oczywiscie i tak bedzie szybszy,ale proporcjonalnie na mniej przyjetych ciosow moze sobie pozwolic niz Andrew i wtedy bedzie chcial konczyc przed czasem walke,natomiast jesli nie straci znaczaco na szybkosci no to rzeczywisci lepsza dla niego bedzie walka na pelnym dystansie rund z racji tego ze Golota i tak nic nie bedzie trafial,wiec jak pisalem wszystko rozbija sie o to jak Adamek sie przyjmie w ciezkiej kategori tyle w temacie

  2. #32
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    ile ważą obaj tak mniej więcej ? (tylko nie razem )

  3. #33
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    Adamek 98, Golota ma wazyc 110-115

  4. #34
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Kibicuję Andrzejowi! Ale jakby Adamek przypadkiem przegrał to co z jego karierą? Koniec na samym początku?

  5. #35
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    582
    Wygra oczywiscie Adamek

    co sie liczy w boksie najbardziej?
    szybkośc, kondycja i technika

    w kazdym z tych elementów (na dzien walki) Adamek przewyższa Golote o klase

    i nic tu nie pomoze waga Gołoty (dziala wręcz na jego niekozysc) bo bedzie bardzo wolny
    i nic tu nie pomoze siła ciosu (bo zeby trafic to trzeba byc szybszym od przeciwnika)
    Golota przy Adamku bedzie wygladal jak "powtórka w telewizji"

    Golota to juz nie jest ten bokser sprzed kilku lat a niektórzy wciąż chyba myslą ze do rungu wyjdzie zeski 30 latek, Golota choc nie jest jeszcze bardzo stary to jest juz bardzo wyeksploatowany.

    ps.
    Pięściarz Wałujew Holyfield
    wiek 35 46
    waga 144 96
    wzrost 213 189
    zasięg 216 198

    jako ciekawostka - kto ogladal walke ten widzial jak to wygladalo i to pomimo 46 lat Evandera; przewaga fizyczna niewiele daje gdy nie ma szybkosci, kondycji i techniki.
    Ostatnio edytowane przez jarsza ; 20-10-2009 o 20:03

  6. #36
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    260
    Chetnie postawie na golote pare $ jesli ktos zaproponuje sensowne oddsy.

  7. #37
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    tak jak mówiłem kibicuję Gołocie, ale nie widzę tutaj po tym zdjęciu jakichkolwiek szans dla Adamka, nie przez złośliwość, tylko tak na pierwszy rzut oka po prostu ...


  8. #38
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    151
    na oko to chłop w szpitalu umarl

  9. #39
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    a jednego typa, który miał walczyć przed tą walką zaraz po ważeniu zgarnęła Policja http://www.tvn24.pl/-1,1625416,0,1,b...wiadomosc.html
    Ostatnio edytowane przez flexstyle ; 24-10-2009 o 00:31

  10. #40
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    111
    Z tego co mi wiadomo gala startuje 17:30, ale transmisja w tv startuje o 19:30.
    Stawiam na Adamka, choc nie wykluczam przypadkowego zakonczenia przed czasem w 1-2 rundzie na rzecz Goloty, po 2 rundach Golota nie ma szans na wygranie tego.
    Jako ciekawostke gdzies w necie wyczytalem, ze zawodnikom moze nie bedzie zalezalo na szybkim zakonczeniu walki, gdyz podobno maja po 33% w zyskach z reklam pomiedzy rundami(34% polsat), co tym bardziej przemawia za Adamkiem
    Pzdr
    Wojtas