Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    4
    Witam

    Jakie są Wam znane najlepsze sposoby poprawy gry po flopie??

  2. #2
    granie tylko asow i kroli pre flop

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    - dobry bet sizing
    - gra preflop

  4. #4
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    4
    anoxic gre pre flop i bet sizing mam opanowane...problemy pojawiaja sie po flopie...jak sobie pomoc?

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Konkretnie, jakie masz problemy?

  6. #6
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    4
    czytanie gry sprawia mi problemy..

  7. #7
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    152
    Ile grasz stolików???

  8. #8
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    290
    Wydaje mi sie że stawki tez mają znaczenie. Do nl 25(??) umiejętnośc gry po flopie nie jest konieczna. Jestes choc troche inteligentny to z pewnością sobie poradzisz. Jednak mnie temat też interesuje. Przeglądałem jakies blogi i przejawiała sie kwestia nieumiejetnej gry post flop na micro. Chodzi o teka nieumiejętna gre, że opłaca sie grac w zasadzie wszystko pre flop. Jeśli grać strategią tłuka to kazde AA, KK to wrzucenie stacka(może to własnie urok micro a nie zła gra). Jeśli J3 ma vs AA 12% szans to opłaca sie sprawdzać pre flop z taką kartą standardowy raise 3-5 bb. Na pewno staraliście sie poprawiać swoją gre przechodząc na wyższe limity i mnie też interesuje jak.

  9. #9
    zeby poprawic gre po flopie trzeba robic to samo, co zeby zagrac w Carnegie Hall

  10. #10
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Radom
    Posty
    210
    Cytat Zamieszczone przez arbiter Zobacz posta
    czytanie gry sprawia mi problemy..
    Zmniejsz liczbe stolow; zejdz na nizsze stawki; obserwuj co sie dzieje na stole; probuj przewidywac rece przeciwnikow nawet jesli nie uczestniczysz w rozdaniu; graj ultra loose; utrzymuj pule preflop na poziomie jednego podbicia; nie boj sie grac call station - plac przeciwnikom za mozliwosc zobaczenia ich reki i konfrontuj ja ze swoim readem.
    A po godzinie zmiana stolu i powtarzasz wszystko tak dlugo az nie nabierzesz pewnosci co do wlasnych readow