Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za wprowadzeniem opłat za spóźnienia ?

Głosujących
24. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    8 33.33%
  • Nie

    16 66.67%
Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 48
  1. #31
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    520
    @ Trias
    ok napisales co wiedziales - dostaniesz za to zloty medal forum
    Usmazyles mi super riposte ..... teraz bede blagal Darka by mnie wpuscil do klubu ..... co za niefart

  2. #32
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Czyli przyznajesz, że skończyły ci się argumenty (lub raczej - żadnych nie było od początku)?

  3. #33
    Dołączył
    Oct 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    368
    Wytłumaczył ci bardzo sensownie
    stawiasz sobie stack 7k . odchodzisz od stołu kolka leca .... do fazy rebuy zabiorą ci jakieś 2k czyli masz 5k bierzesz dodatkowego reba + add ona i masz 19k przy blindach 100/200 ante 25 /25 minut blindy/ i av stack ok 34 k - czyli spokojna grę bez ryzyka wydania pieniędzy na pozostałe rebuye

    co znaczy że po fazie rebuy przy pasywnej grze masz 19K ( za 300zł )
    owszem grając możesz nabudować się wyżej ale z reguły kosztuje cię to kolejne wkupienie ( rzadko komu udaje się przejść przez fazę rebuy bez dodatkowego wkupienia się ) i to jest ta oszczędność ( niektórzy nie lubią fazy rebuy i w ten sposób ją omijają )
    a czy w staku masz 19K czy 25-28K to tak naprawdę nie wielka różnica przy blindach 100/200 ante 25

  4. #34
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    185
    trias sądzę że już każdy poznaniak wie że jesteś fajny. Jeżeli masz jakieś kompleksy to założe specjalny temat na forum ogólnopolskim: "trias prawdę Ci powie" i tam będziesz mógł radzić wszystkim, którzy rady potrzebują a tymczasem przestań się sp....ać przynajmniej w kwestii RS.
    Nie grasz z Nami to już nie pisz. Jak bardzo się nudzisz to założe kilka nowych wątków w dziale analiz i będziesz mógł zabłyszczeć.

  5. #35
    Dołączył
    Oct 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    368
    Cytat Zamieszczone przez kowalmg Zobacz posta
    Jest mi obojętne czy będą te opłaty czy nie.

    Proponuję jednak po prostu zawsze rozpoczynać turniej punktualnie, nawet jak ma grać 2 graczy na stole. Ci co się spóźnią po prostu stracą trochę blindów.
    A wracając do tematu tego wątku to najlepiej pasuje mi odp. Kowala zacząć punktualnie i nie ma gadania kto się spóźnia traci skradzione mu żetony z Blindy i tyle kary nic tu nie zmienia i nie ma się co nad tym rozczesać

    Pozdrawiam postaram się być punktualnie

  6. #36
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Dobra, nie będziemy tu dyskutować, czy branie rebuya jest opłacalne, czy nie, bo o tym jest już 7-stronicowy wątek. Zauważ tylko, że teki stwierdził, że daje to nieuczciwą przewagę graczom, którzy "spóźniają się" na fazę rebuy. Jest to oczywista bzdura, bo grając przez całą tę fazę można "uczciwie" zrobić dokładnie to samo.

  7. #37
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    386
    nie żeby moje zdanie miało jakieś znaczenie, biorąc pod uwagę, że dorzucam wam się do puli raz na ruski rok, ale z całym szacunkiem Darek wielki LOL dla tego pomysłu
    Pozdrowienia z ciepłych krajów
    ps. Teki walnij meliske

  8. #38
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    520
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    Czyli przyznajesz, że skończyły ci się argumenty (lub raczej - żadnych nie było od początku)?
    Nie po prostu nie cche mi sie odpisywac dzieciom neostrady
    Poza tym masz problemy z czytaniem i rozumowaniem tekstu , ja nigdy nie ocenialem czy taka strategia ma sens czy nie ..... mowilem ze cos takiego mialo miejsce na turniejach
    juz ci napisalem - jesli masz potrzebe pisanie dla pisania .... go ahead .....dla mnie to co piszesz to zwykle przedszkolne dyrdymaly pomieszane z gownem ......nie bede toczyl z toba twoich " forumowych wojenek " bo nie mam na to czasu

    Strzala

  9. #39
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    520
    Cytat Zamieszczone przez mac-10 Zobacz posta
    Pozdrowienia z ciepłych krajów
    ps. Teki walnij meliske
    Najpierw dajesz pozdrowienia z cieplych krajow a potem mi piszesz o Melisie ... Macieju - jestes strasznie niepoprawny

  10. #40
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez teki Zobacz posta
    Nie po prostu nie cche mi sie odpisywac dzieciom neostrady
    Poza tym masz problemy z czytaniem i rozumowaniem tekstu
    Typowe dla przeciętnego gimnazjalisty argumentum ad personam <ziew>
    Cytat Zamieszczone przez teki Zobacz posta
    ja nigdy nie ocenialem czy taka strategia ma sens czy nie ..... mowilem ze cos takiego mialo miejsce na turniejach
    No tak, zmieniamy front...
    Cytat Zamieszczone przez teki Zobacz posta
    element strategiczny

    przyklad - nasza stara struktura unl rebuy

    stawiasz sobie stack 7k . odchodzisz od stolu kolka leca .... do fazy rebuy zabiora ci jakies 2k czyli masz 5k bierzesz dodatkowego reba + add ona i masz 19k przy blindach 100/200 ante 25 /25 minut blindy/ i av stack ok 34 k - czyli spokojna gre bez ryzyka wydania pieniedzy na pozostale rebuye
    Zresztą, jeśli jednak uważasz, że ten "element strategiczny" nie daje żadnej przewagi (czemu więc jest taki strategiczny? ), dlaczego w takim razie chcesz karać za to?
    Cytat Zamieszczone przez teki Zobacz posta
    O oplate karna mozesz wniesc ewentualnie gdy zauwazysz ze jest np gracz ktory ewidentnie przychodzi zawsze pod koniec levelu rebuy - i robi to specjalnie po to by " zaoszczedzic " na rebuyach
    I czemu jest to problem?
    Cytat Zamieszczone przez teki Zobacz posta
    TY ani nie uczeszczasz na lige, ani takich turniejow nie organizowales, a raczej watpliwe bys sie z takim problemem kiedys spotkal bezposrednio