Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Przeciwnik 21/5 po 19 rękach. Co prawda to tylko 19 rąk, ale ten niski VPIP powodował, że nie byłem pewien, czy chcę go 3betować. W końcu robi raise'a po limperach. Normalnie to może oznaczać szerszy zakres rąk, ale nie w przypadku tight gracza. Na flopie uznałem, że przywalę AI bo wystarczy, że wygram te ok 30% czasu. Mam być może 6 outów i może jakieś FE.
    Ale generalnie mam problem z tym jak rozgrywać AK z takimi stackami. Na ogół nic nie trafiamy, a przeciwnikowi mało zostało.

    Grabbed by Holdem Manager
    NL Holdem $0.50(BB) Replayer
    SB ($45.20)
    Hero ($55.10)
    UTG ($24.35)
    CO ($71.10)
    BTN ($18.50)

    Dealt to Hero

    UTG calls $0.50, CO calls $0.50, BTN raises to $2, fold, Hero raises to $7.50, fold, fold, BTN calls $5.50,

    FLOP ($16.25)

    Hero bets $31.50, BTN calls $11 (AI),

    TURN ($38.25)



    RIVER ($38.25)



    Hero shows
    (Flop 22.7%, Turn 13.6%)

    BTN shows
    (Flop 77.3%, Turn 86.4%)

    BTN wins $35.85

  2. #2
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    12
    dla mnie na flopie check/fold ,

  3. #3
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    no brainer shove, zadeklarowales sie przed flopem

    edit, literowka
    Ostatnio edytowane przez krolewicz ; 10-10-2009 o 16:15

  4. #4
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez krolewicz Zobacz posta
    no brainer shove, zadeklarowac sie przed flopem
    Nie bardzo rozumiem. Proponujesz push preflop? IMO zbyt agresywnie w tej sytuacji (tj. z dwoma limperami, w tym jeden z pełnym stackiem) i IMO jedyne co można osiągnąć to wpie..nie się na minę. Gdyby w rozdaniu był tylko BTN to wtedy IMO push jest OK, ale w tej sytuacji to mi się podoba sposób w jaki to rozegrał Hero.

    jdx

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    standardowe rozegranie. nic specjalnego.

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    London, UK
    Posty
    918
    Cytat Zamieszczone przez PeriMCS Zobacz posta
    Przeciwnik 21/5 po 19 rękach. Co prawda to tylko 19 rąk, ale ten niski PFR powodował, że nie byłem pewien, czy chcę go 3betować. W końcu robi raise'a po limperach. Normalnie to może oznaczać szerszy zakres rąk, ale nie w przypadku passive gracza. Na flopie uznałem, że przywalę AI bo wystarczy, że wygram te ok 30% czasu. Mam być może 6 outów i może jakieś FE.
    Ale generalnie mam problem z tym jak rozgrywać AK z takimi stackami. Na ogół nic nie trafiamy, a przeciwnikowi mało zostało.
    FYP. jak dla mnie 3bet pre raczej, aczkolwiek flat też by uszedł. największym problemem z flat callem jest 2 limperów i możliwość multiway pot