Strona 31 z 54 PierwszyPierwszy ... 21293031323341 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 301 do 310 z 535

Wątek: PokerTracker 3

  1. #301
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    mam ustawione 1 i nie dziala

  2. #302
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    wuswietla mi smuckowane rece przecwinikow i board ale statystyk przeciwnikow zadnych w czym moze byc problem ?

  3. #303
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    a wie ktos moze gdzie mozna zobaczyc porobione screeny jak wszystko powinno byc poustawiane ? bo cos mi tam poyskakiwalo ale jak juz cos sie pokazalo to N/A ;/ i tylko w wyrywkowych miejscach

  4. #304
    powie mi ktoś co mam z tym zrobiec jak mi takie coś wyskakuje przy imporcie rąk??

    PokerStars: Unable to import hand (#34141079267). Reason: Unable to execute query: COPY holdem_hand_player_statistics FROM STDIN;; Reason: Fatal Error (BŁĄD: invalid input syntax for integer: "t" CONTEXT: COPY holdem_hand_player_statistics, line 1, column cnt_players: "t" )

  5. #305
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    6
    Witam,
    mam pytanie na temat konfiguracji pt3. Przy cash game wszystko działa idealnie natomiast przy turniejach wychodzą jakieś bzdury. Gram cash nl100 i sit&go 30 i 50$ 1-stołowe. PT pokazuje np ze grałem aż 3 turniej z buy-in 200$ itp. oczywiście wszystko na minus. Ma ktoś jakąś rade jak to poprawić?

  6. #306
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    3
    Witam, mój pierwszy post na forum, chociaż podczytuję już długo - jakoś nie miałam dotąd powodów się udzielać.
    Kupiłam w końcu PT3 i mam następujący problem:
    Kiedy instaluje postgreSQL pod koniec pojawia siękomunikat: "user postgres could not be created. the user account already exists" i instalacja się cofa. Wydaje mi się, że nie mam już na kompie żadnych pozostałości postgreSQL, na pewno nie mam już też folderów o takiej nazwie.
    Opisałam swój problem supportowi PT, poradzili żeby:
    Click "Start -> All Programs -> Accessories -> Command Prompt" and in that window copy/paste this (then hit the "enter" key):

    net user postgres /delete

    kiedy to robię wyskakuje komunikat:
    nazwa net nie jest rozpoznawalna jako polecenie wewnętrzne lub zewnętrzne..bla bla
    i dalej ten sam problem

    Czekanie w systemie dobowym na kolejną odpowiedź supportu jest trochę frustrujące. Piszę więc tutaj, z nadzieją, że któryś z Panów mi pomoże.
    Alicja

  7. #307
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    199
    Może usunięcie w sposób graficzny się uda:

    Start -> Uruchom -> wpisz compmgmt.msc ( lub prawy przycisk myszy na mój komputer i zarządzaj)

    Pojawi się okienko znajdź użytkownicy i grupy lokalne folder użytkownicy i usuń postgres.

    Jaki masz system operacyjny ?? XP Pro/Home, Vista ??

  8. #308
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    3
    Zrobiłam jak radziłeś i działa
    Dla mnie jesteś mistrzem :P Dziękuję przeogromnie, och ach i w ogóle.
    Pozdrawiam.

  9. #309
    jak to naprawic
    PokerStars: Unable to import hand (#34141079267). Reason: Unable to execute query: COPY holdem_hand_player_statistics FROM STDIN;; Reason: Fatal Error (BŁĄD: invalid input syntax for integer: "t" CONTEXT: COPY holdem_hand_player_statistics, line 1, column cnt_players: "t" )

  10. #310
    Witam,

    być może było już to pytanie stawiane, ale nie znalazłem odpowiedzi. Kupuję nowego kompa i chcę przenieść na niego PT3 (chodzi oczywiście o bazę i te kilka k rozdań z moich stawek). W jaki sposób to zrobić?

    (ostrzeżenie - autor posta jest komputerowym dyletantem)

    Pozdr