Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12
  1. #11
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Krzemieniewo
    Posty
    105
    Mnie jeszcze ciekawi wpisowe...
    A co do soboty dla mnie odpada..

    Pozdrawiam

  2. #12
    1. Zaproponowalem godzine 11 sugerujac sie liga WLPS we Wroclawiu, w ktorej mialem przyjemnosc uczestniczyc. Frekwencja byla zadowalajaca a z tego co udalo mi sie dowiedziec na 2 kolejke ligi zapisalo sie jeszcze wiecej osob. Myslalem ze taka godzina bedzie rowniez odpowiednia w Lesznie.
    Nie ma sie jednak co denerwowac Panowie godzina bedzie dostosowana do zawodnikow, my sami bowiem jako organizatorzy w lidze nie bedziemy brac udzialu.

    2. co do Waszej uwagi na temat piewotnego zapytania o dzien tygodnia i pozniejszej narzuconej przeze mnie decyzji : z oczywistych wzgledow dzien powszedni odpada. Zostal nam piatek, sobota i niedziela i wlasciwie chcielibysmy poznac Wasze opinie na temat tych dni. Piatek najprawdopodobniej nie bedzie dobrym terminem ze wzgledu na to, ze wiekszosc gra wtedy online.

    3. Jezeli chodzi o wpisowe narazie nie mozemy nic powiedziec. Podaliscie kwoty w okolicach 100zł. To chyba jednak troche za duzo. Nawet w Poznaniu na lidze high stakes w klubie pokerowym rising sun grywa okolo 20-25 osob a ta wpisowe wynosi wlasnie 100zł. W Lesznie ciezko bedzie zebrac ochotnikow na takie stawki.
    Wpisowe bedzie na pewno uzaleznione od formuly turnieju : od tego czy bedzie to turniej freezeout czy turniej z 1 ribajem i 1 addonem. Chcielibysmy poznac Wasze opinie.

    Jeśli mogłbym miec do Was prosbe to w odpowiedzi podajcie :

    1. termin : piatek 18 / sobota 12 / sobota 18 / niedziela 12
    2. formula turnieju : freezout z wpisowym do 70zł / 1 ribaj 1 addon wpisowe 30zł / lub inna propozycja

    Jezeli komuś nie beda odpowiadac nasze propozycje rowniez bylibysmy wdzieczni za kazda informacje

    Milego wieczoru