Strona 9 z 57 PierwszyPierwszy ... 789101119 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 562

Wątek: Holdem Manager

  1. #81
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Skonfigurowałem HEM, aby importował ręce z ONGAME (Hollywood). Niby importuje, ale nie widać ich w bazie. Ani nie mogę dodać swojego nickname'a do Aliasu (nie ma go na liście), ani na zakładce Players nie mogę znaleźć graczy, z którymi grałem.

    Miał ktoś coś takiego?

  2. #82
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Podczas instalacji wyskakuje mi taki błąd:



    ktoś wie co z tym zrobić?

  3. #83
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez Godek Zobacz posta
    Podczas instalacji wyskakuje mi taki błąd:



    ktoś wie co z tym zrobić?
    Start->Uruchom->services.msc

    Szukaj usługi Logowanie pomocnicze, kliknij prawym->Właściwości->typ uruchamiania = automatyczny i przy okazji uruchom usługę.

    Podejrzewam, że to to.

  4. #84
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Dzieki wielkie Peri, o to chodziło.

  5. #85
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    FTP, HUD, hero stats....

    Ma ktos problem ze staty dla hero pokazuje z wiekszej ilosci rak niz dana sesja? wie ktos jak sobie pomoc?

  6. #86
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Radom/Kraków
    Posty
    114
    mam podobnie w Ipoker,.. ze czasami wchodze na stół a tam moje staty juz sa po np 28 rękach.. nie rozkminiam za bardzo o co chodzi..

  7. #87
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Nie miałem takiego problemu, ale zawsze możecie kliknąć dwukrotnie na statsach, aby pokazało tylko tą sesję (tak jak na innych graczach)

  8. #88
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    331
    Cytat Zamieszczone przez wojtuch Zobacz posta
    a mi na FT przy graniu cashowek HM zaimportuje i wyswietli kilka pierwszych rak (np 7 lub 9) a potem jakby sie zwieszal... nie importuje nowych rak, nie reaguje gdy gracze przy stole sie zmieniaja... macie pomysl, co z tym zrobic?

    uprzedzajac: instalowalem nowy update ze strony

    No wlasnie chcialem zacząć korzystać z hema na ftp i mam ten sam problem albo hud sie nie wyświetla albo nie aktualizuje.. W ogole chyba nie zawsze importuje wszystkie ręce.. Udalo sie komuś rozwiązać?

  9. #89
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    Peri -> rzecz w tym, ze nie przeczytales uwaznie tego co napisalem :P Mianowicie HEM wyswietla rece hero dla danego stolu / sesji. Jezeli wchodze na stol i mam 300 rak tzn ze HEM wciaz mysli ze gram jakas tam sesje i dbl click nic nie zmienia... Dla pozostalych graczy dziala to tak jak powinno...

    Ostatnio wymyslilem nowa funkcjonalnosc dla trackerow. Jak otwiera sie popup to zeby np bylo mozna kliknac w rece 'donkbet' i zobaczyc co i jak donkbetowal jak ktos ma konto na ich forum to moze zrobi requsta?

  10. #90
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Customer Feedback & Ideas for HoldemManager
    Nie trzeba mieć konta
    Ja proponowałem coś podobnego, z tym że bardziej ogólnie - żeby można było dodawać sobie linki do wybranych rąk w notkach: http://holdemmanager.uservoice.com/p...otes?ref=title
    Ale nikt mnie nie chce poprzeć