Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    Prowadzę od 11 lat pub. Organizujemy w nim różne rzeczy ku zadowoleniu klienta. Ostatnio jeden ze stałych bywalców spytał czy nie zorganizowałabym mini-turnieju pokerowego. Pisze mini-turnieju z rozmysłem, gdyż pewnikiem nie była by to gra ligowa tylko rozgrywka towarzyska przy cygarku i whisky Nie wiem nawet czy tego rodzaju dodatki są wskazane ! Turniej to też za duże słowo.Więc chylę czoła znawcom i proszę o radę jak zabrać się do tego tematu ?Co powinnam mieć, na co zwrócić uwagę, co przygotować? Być może zdecydowałabym się na coś takiego skoro pytają i chcą... Iwona

  2. #2
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Kartuzy
    Posty
    196
    Gajowy ale ty masz rodzinę :P

  3. #3
    Przykro mi, ale nie udało się ani na telefon, ani na gg. Szkoda..ale może ktoś się jeszcze zdecyduje na podpowiedź

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    214
    1. złap goscia który to proponował
    2 zapytaj sie czy ma zetony i ile
    3 zorganizuj jakieś koce na stoły
    4 ustal regulamin lub
    5 sciagnij darmowe oprogramowanie do turniejów przeczytaj regulamin gry w turniejach na stronie PFPS -gdybym pomylił skrót to na googlach znajdziesz polska federacja pokera sportowego (aby panować nad graczami i aby reguly były ustalone dla wszystkich przed turniejem )
    to tak bardzo na szybko i nie profesjonalnie
    A profesjonalnie to cisnij do gajowego napewno się odezwie najlepiej robic to ze sponsorem daje żetony stoły itp jak się człowiek dobrze zakreci.

    Ale na taką grę luźną wystarczy te 5 punktów u góry

    pozdrawiam
    mam nadzieje ze chociaż trochę pomogłem pozdro