Strona 8 z 57 PierwszyPierwszy ... 67891018 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 562

Wątek: Holdem Manager

  1. #71
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    201
    Z hm'em wszystko ok, tylko, że nie mogę go włączyć, bo nie mogę się połączyć z bazą danych. Poprzednio jak tworzyłem to nie zwracałem większej uwagi na login i hasło, nie pamiętam loginu i hasła, bo były nadane jakoś automatycznie. Próbuje stworzyć nową, instaluje postgreSQL 8.3 podaje tam name, passwordy, a tak to nic nie zmieniam i klikam next i przy instalacji pojawia mi się taki error:



    Próbowałem już kilka razy i lipa, pomoże ktoś ?

  2. #72
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    201
    Dobra udało się zainstalować postgreSQL, wpisałem nowe Name, passwordy, wszystko poszło ok, ale teraz gdy włączam hm'a pojawia się okno do stworzenia bazy danych, klikam "create new database" i taki komunikat:



    Co jest znowu nie tak ?

  3. #73
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    201
    ok, zrobiłem w końcu metodą Oskara89

  4. #74
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    201
    Jest gdzieś opcja, żeby przeciąganie stat danego gościa nie powodowało przesunięcia się innego i to samo dotyczy mnie. Bo mam tak, że jak przesunę sobie staty gracza na 1 stole, to na 2 też się jedna przesuwa, ale kompletnie innego gracza, albo gdy swoje przesuwam to przesuwają się na innych stołach. wkurwiające to jest :/

  5. #75
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    222
    Jeśli chcesz przesnąć staty tylko jednej osoby, a nie całego stołu, to klikasz + ctrl, ale to się aplikuje do wszytskich stolików, ofc.

  6. #76
    WItam a ja mam porblemy ze statystykami na Everest czy ktos by mogl mi pomoc ?? chodzi dokladniej o to ze po zmianie stolu w MTT statystyki przestaja sie wyswietlac z gory thx za pomoc

  7. #77
    mam prośbę, czy mógłby ktoś podesłać mi zrzut bazy z HoldemManager
    nie chodzi o całą bazę, a jedynie strukturę bez danych

    Nieaktualne!!!
    Ostatnio edytowane przez fugi ; 05-10-2009 o 14:24

  8. #78
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    Używa ktoś HM na unibecie?

    Mam najnowszą betę HM, ale nie sciąga ani rozdan z turniejów. Cash działa.

    ocb?

  9. #79
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    Ja Bilson, mam tak samo, MTT nie wyswietla statow....
    Za to jakie staty wyswietla dla ludzi na nl10e
    Odpalilem unibeta w czwartek jak FTP mi wylaczyli i az mi sie spodobalo HEM jest taki fajny i twierdzi ze mam 40.61 BB/100 oby sie nie mylil w dluzszym runie niz 2k rak

  10. #80
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    290
    A ja mam pytanie o kwestie all in pre flop. Jak coś takiego ustawić? Generalnie chodzi mi o wszystkie sytuacje all in pre flop, z wyjatkiem para Vs para (ale wybrzydzał nie bede). Można edytowac ręce pod katem pre flop action, ale nie moge ustawić tak rzeby pokazywalo coin flipy.