Strona 91 z 162 PierwszyPierwszy ... 41818990919293101141 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 901 do 910 z 1612
  1. #901
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Zadupie(Kraków)
    Posty
    400
    W sitach jest napisane ile dostajesz za niego VPP i jaki rake płacisz. 100k FPP=1500$, czyli zakładając przelicznik 2,5 dla Platiniuma, potrzebujesz 40k VPP żeby dostać 1500$, 1$=5 VPP, czyli płacisz 8k prowizji żeby dostać 1500$ bonusa- który i tak będzie dostępny dopiero po zrobieniu supernovej. Czyli rake wynosi jakieś 19%. Do tego dochodzą milestony ale wcale nie tak łatwo będzie Ci je ugrać na sitach.

    ps. śpiący jestem więc mogłem się pomylić gdzieś w obliczeniach:P

  2. #902
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Radom / Kraków
    Posty
    142
    W konkursie wygrałem bilet do stepu 3. W jaki sposób mogę sprawdzić czy jest on dopisany do mojego konta?
    Nie ma go dostępnego w biletach turniejowych w lobby.

  3. #903
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    sprobuj sie zarejestrowac do step3 i bedziesz widzial czy masz mozliwosc za ticketa

  4. #904
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Radom / Kraków
    Posty
    142
    Próbowałem, ale mam tylko cash. Widać na zwykły token trzeba czekać 2 tygodnie;]

  5. #905
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    190
    Kiedy przerwy na EELeague zostaną zsynchronizowane z pozostałymi?

  6. #906
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    166
    na jakiej zasadzie odbywa się przelew między graczami w Pokerstars oraz jaki jest czas oczekiwania od zlecenia go? Czy są jakieś ograniczenia zabraniające dokonywania takich przelewów?

    Czy dozwolona jest "wymiana" pomiędzy użytkownikami PS na zasadzie, "Ja Ci przeleje na paypal, a Ty mi na konto w PS", albo "Kupie od Ciebie ten przedmiot, zapłacę poprzez PS"?

  7. #907
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez urlich Zobacz posta
    na jakiej zasadzie odbywa się przelew między graczami w Pokerstars?
    Na takiej, że wysyłasz komuś kasę a on ją dostaje
    Cytat Zamieszczone przez urlich Zobacz posta
    jaki jest czas oczekiwania od zlecenia go?
    Góra kilka minut
    Cytat Zamieszczone przez urlich Zobacz posta
    Czy są jakieś ograniczenia zabraniające dokonywania takich przelewów?
    Nie wiem, ale pewnie są. Np. jak dostaniesz bonus bez depozytu, to na pewno nie pozwolą ci go zwyczajnie komuś przelać.
    Cytat Zamieszczone przez urlich Zobacz posta
    Czy dozwolona jest "wymiana" pomiędzy użytkownikami PS na zasadzie, "Ja Ci przeleje na paypal, a Ty mi na konto w PS", albo "Kupie od Ciebie ten przedmiot, zapłacę poprzez PS"?
    Pewnie, PS raczej nie wnika, dlaczego przelałeś tę kasę, dopóki u nich się wszystko zgadza. Oczywiście też nie możesz winić PS-a, jeśli wyślesz komuś kasę, a on nie przeleje z powrotem na PayPal czy nie wyśle obiecanego przedmiotu.

  8. #908
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    1. Jakie są możliwe sposoby wykorzystania punktów FPP ? czy jest coś poza wpisowym do turnieju w postaci x FPP i zakupami w VIP store ?
    2. Czym się różnią FPP od VPP ?

  9. #909
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    VPP (VIP player points) służą do określania statusu VIP. Np. żeby uzyskać Supernovą, trzeba zdobyć 100k VPP w ciągu roku (między 1 stycznia a 31 grudnia włącznie). FPP (frequent player points) są do zakupów i wkupowania się do turniejów.
    FPP = VPP * przelicznik związany z poziomem VIP
    Np. Gold Star za każdego zdobytego VPP dostaje 2 FPP
    Punkty VPP dostaje się za zapłacony rake. Dokładniej wyjaśnione jest to tutaj: Klub VIP PokerStars - Podsumowanie

  10. #910
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    496
    2. przczytac FAQ nie laska?