Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    763
    Niespotykana sytuacja na międzynarodowych turniejach gdzie alkohol jest całkowicie zakazany i wpisany na listę środków dopingujących. Osoba od której sędzia wyczuje alkohol powinna być natychmiast wyrzucona z turnieju ze wszelkimi późniejszymi sankcjami. Mimo to sam wątek zabawny, informacja obiegła świat to i tutaj wkleję linka

    ChessBase.com - Chess News - Kolkata Open: inebriated grandmaster forfeits game

    Kiedy poker pójdzie w ślady szachów (pewnie też brydża, ale tutaj nie wiem) ?

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    274
    No nie wiem, ale jeśli wierzyć słowom jego przyjaciela, to bardzo smutne. Narzuca się skojarzenie ze Stu Ungarem

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Cytat Zamieszczone przez Rado Zobacz posta
    Kiedy poker pójdzie w ślady szachów (pewnie też brydża, ale tutaj nie wiem) ?
    Na USOPACH nie mozna pic piwa przy stoliku

  4. #4
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    Cytat Zamieszczone przez Rado Zobacz posta
    Kiedy poker pójdzie w ślady szachów (pewnie też brydża, ale tutaj nie wiem) ?
    wiele lat temu na dużych letnich kongresach brydżowych rzeczywiście zdarzały się przypadki kompletnie pijanych uczestnikow. ok, teraz tez sie czasem zdarzy ktos po piwku ale sędziowie reagują wykluczając takie osoby z turnieju i jest zakaz spożywania w czasie gry.

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    a co to za roznica czy ktos jest napruty czy nie? ja w pokera bym zawsze chcial grac z nawalonymi

  6. #6
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Bielsko / Gliwice
    Posty
    208
    Zabronili pic podczas rozgrywek szachowych z powodu rosyjskich arcymistrzów, których trzeba było przyprowadzać do stołu (i odprowadzać też) -tak byli nawaleni.
    O dziwo pomagało im to - w jakiś sposób zapewniało skupienie się tylko i wyłącznie na szachach - wyłączało stres i tym podobne..

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    763
    Firma bukmacherska paddy power oferuje zakłady na to co się stanie ze słynnym arcymistrzem Tkachievem w czasie Mistrzostw Świata.

    Zakładka: Tkachiev Special

    Online Betting - Chess Betting Odds