Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    274
    Z ilu rozdań jest liczony ten wskaźnik i z jakim opóźnieniem jest aktualizowany (zaraz po rozdaniu, w połowie kolejnego czy jeszcze później) ?

    Czy jeśli ktoś jest na sit-oucie to jest on uwzględniany do liczenia wskaźnika czy nie ?

    Czy uwzględniane są wszystkie rozdania czy tylko te w których doszło do wyłożenia flopa ?

    Próbowałem sprawdzić to sam, ale wychodziły mi jakieś dziwne wyniki

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    274
    Support odpowiedział na maila w parę godzin :

    1) The players per flop or "Plrs/Flop" ratio is calculated based on the last 20 hands that were dealt on that table.

    2) It is updated right after every hand.

    3) The ratio is calculated based on the players sitting at the table at that current time, the table does not needs to be full. They have to be active players, not sitting out players.

    4) Just as the name indicates (Players per Flop), the ratio is calculated based only on the players that saw the flop. If a player folded pre-flop, it is not taken into consideration.

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Cytat Zamieszczone przez OhMikeYes Zobacz posta

    Czy uwzględniane są wszystkie rozdania czy tylko te w których doszło do wyłożenia flopa ?

    mocne pytanie odnosnie wskaznika Players/flop

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    274
    Odnośnie samego wskaźnika, masz oczywiście rację, ale pytałem o sposób a raczej poprawność zaimplementowania go przez programistów w sofcie, a to są 2 różne rzeczy.

    Programiści nie muszą być pokerzystami (patrz zuchy z Ongame)
    Ostatnio edytowane przez OhMikeYes ; 27-09-2009 o 10:58