Strona 40 z 53 PierwszyPierwszy ... 30383940414250 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 391 do 400 z 530
  1. #391
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez potfur1 Zobacz posta
    Mam pytanie: czy to normalne, żeby w sitach jednoosobowych mieć więcej przegranych w HU niż wygranych?
    Jasne, że normalne. Jesteś gorszy od większości graczy, z którymi grasz

  2. #392
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Głogów
    Posty
    387
    Dosc nietypowe pytanie mnie naszlo:

    na ilu stolach gracie regularnie i jaki max w ilosci stolow mieliscie?

    (w topicu jest 8-25 i mysle, ze trzeba go zmienic)

    I czy ktos sie orientuje jaki jest rekord w liczbie stolow?
    Ostatnio edytowane przez som ; 28-08-2009 o 09:50

  3. #393
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Głogów
    Posty
    387
    Po ostatnim update nie dziala autorejestracja w stars hotkey
    wie ktos jak to naprawic?

  4. #394
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    25
    Zna ktos moze dzialajacy skrypt do automatycznej rejestracji wybranych sitow i do automatyczego zamykania skonczonych stolow?

  5. #395
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849

  6. #396
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    352
    Rekord wynosi 62 stoły i należy do Elkyego

  7. #397
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Southampton
    Posty
    263
    Od dawna bawi mnie multitabling, a teksty w stylu ja gram na 50 stolach na raz sa naprawde powalajace, ktokolwiek to nie jest, taka gra nie pozwala na wiecej niz granie wyuczonych ukladow i zachowan. Zero obserwacji przeciwnikow i jakiekolwiek gry w karty. Grajac online nie ma czasu na przemyslane decyzje i rozbudowane zagrania,wiec jest to zwykle wyrabianie roboczogodzin, czlowiek zmienia sie w bota wyrabiajacego rake, czy to ma cokolwiek wspolnego z pokerem? Odpowiedzcie sobie sami. Do wiadomosci chetnych do dyskusji grywam wiecej niz 1 stol na raz ale staram sie zachowac rozsadek w dodawaniu kolejnych.

  8. #398
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    warto pamietac, ze mowimy tutaj o sitach, a nawet wylacznie turbo sitach, gdzie gra jest prosta i oparta na matematyce. jezeli ktos ogarnie podstawowe zasady icm oraz umie grac w pokera na nieprzecietnym poziomie (jak chocby wlasnie elky), czyli zna wszelkie dostepne triki, to ni ebedzie mial zadnego problemy z gra na 20-30 stolach rownoczesnie. Jezeli ktos bedzie probowal w turbo sitach genialnych blefow, 4betow z niczym, floatingu i innych tego typu zagran, to za wiele tutaj nie ugra (a nawet jezeli, to i tak kilkanascie/kilkadziesiat razy mnie niz multitablingowiec. Turbosity to nic innego jak maszynka do robienia pieniedzy i tak sa traktowane przez dobrych graczy. Zagrania finezyjne, oparte na readach i swietnym wyczuciu sytuacji, sa zarezerwowane do geir cashowych, i turniejow mtt zarowno w sieci jak i (przede wszystkim) na zywo. I kazdy kto uprawia multitabling w sieci, na pewno sobie w takich sytuacjach poradzi. Oczywiscie multitabling, ktory daje zero z gry, a dochody tylko z rake, oznacza ze u gracza cos nie tak z gra, ale zakladam, ze nie o takich graczach tu mowimy i raczej nie tacy sie tutaj udzielaja.

  9. #399
    Jestem ciekaw jaki to trik zastosuje elky majac 10BB

  10. #400
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Southampton
    Posty
    263
    Txh warsaw, w zasadzie nie za wiele mozna dodac do tego co dorzuciles.