Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 33 z 33

Wątek: Podbicie

  1. #31
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez danielos_87 Zobacz posta
    A co powiecie o tej tabelce ?
    Na pewno nie dla początkujących. Wymaga dobrej gry na flopie, bo sugeruje podbijanie z relatywnie słabymi rekoma a wtedy dość łatwo potknąć się o własną agresję. No i na przykład zupełnie nie wiem jak ma sobie poradzić początkujący z podbijaniem wszystkich par już od UTG.

  2. #32
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    156
    Wg mnie kazda tebela jest do dupy (jesli gra sie tylko wg niej). Grasz pod przeciwnikow, jak ktos gra 4/2, to jaki jest sens 3betowania z 1010, natomiast jak ktos ma staty 80/70 to allin moze okazac sie niezlym rozwiazaniem. Czasem dostajesz 3bety caly czas od kogo i tez musisz zmienic gre.

    Maja one sens wg mnie tylko wtedy jesli ktos zaczyna grac i nie wie 'nic' o pokerze, to wtedy taka teabla pomag mu zeby zalapal podstwy.

    Czyli mozesz jej uzywac, ale nie na slepo, tylko z glowa. Mozesz tez dodac inne uklady, np od czasu do czasu lub na stale wrzcic jeszcze SC do UTG itp
    Ostatnio edytowane przez k00ky ; 19-09-2009 o 09:53

  3. #33
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez k00ky Zobacz posta
    Wg mnie kazda tebela jest do dupy (jesli gra sie tylko wg niej). Grasz pod przeciwnikow, jak ktos gra 4/2, to jaki jest sens 3betowania z 1010, natomiast jak ktos ma staty 80/70 to allin moze okazac sie niezlym rozwiazaniem. Czasem dostajesz 3bety caly czas od kogo i tez musisz zmienic gre.

    Maja one sens wg mnie tylko wtedy jesli ktos zaczyna grac i nie wie 'nic' o pokerze, to wtedy taka teabla pomag mu zeby zalapal podstwy.

    Czyli mozesz jej uzywac, ale nie na slepo, tylko z glowa. Mozesz tez dodac inne uklady, np od czasu do czasu lub na stale wrzcic jeszcze SC do UTG itp
    Akurat SC z UTG to nie jest dobry pomysł.

    Ta tabelka jest dla początkujących. Ostatnio coraz więcej osób skłania się ku foldowaniu 22-55 z UTG.