Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. Boss Media (IPN) No-Limit Hold'em, €0.25 BB (10 handed) - BossMedia Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    UTG+1 (€5.02)
    MP1 (€29.53)
    Hero (MP3) (€25.12)
    Button (€41.50)
    SB (€12.88)
    BB (€24.73)
    UTG (€22.88)
    UTG+2 (€4.65)
    MP2 (€26.03)
    CO (€52.19)

    Preflop: Hero is MP3 with A, A
    3 folds, MP1 calls €0.25, 1 fold, Hero bets €1.25, 1 fold, Button calls €1.25, 3 folds

    Flop: (€3.12) 10, 3, 9 (2 players)
    Hero bets €2.25, Button raises to €5.75, Hero ??

    Staty przeciwnika: 10 / 4.5 / 1.5 po 215 rękach, w tym czasie nie 3Betował

    Jak dla mnie jego zakresu po flopie to: QQ+,TT-99,33, zakładam, że nie ma JJ, gdyż z nimi osoba o tak niskim AF nie przebijałaby.

    equity win tie pots won pots tied
    Hand 0: 54.559% 52.29% 02.27% 11388 495.00 { AcAd }
    Hand 1: 45.441% 43.17% 02.27% 9402 495.00 { QQ+, TT-99, 33 }

    Wychodzi, że szanse są w miarę wyrównane. Czy re-raise AI będzie tutaj dobrym zagraniem czy raczej wystraszy słabsze układy (głównie tutaj myślę o ewentualnych damach)?

    Mój image to raczej TAG.

    Jak wy widzicie tą sytuację? Dobrze to zanalizowałem? A jak z moimi zagraniami, tj. PF i Cbet?
    Ostatnio edytowane przez gumol ; 17-09-2009 o 16:38

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    274
    Na pasywnego nita - czysty fold imo. Dodatkowo utwierdza mnie w tym jego relatywnie bardzo mały AF jak na bardzo wąski zakres rąk które gra i agresja w pf agresora.

    Wielkość przebicia też zdaje się wołać 'call me !'. Danie Ci oddsów nie kosztuje go wiele, bo flop nie jest zbytnio drawowy do Twojego zakresu.

    Z zakresem jaki mu przypisałeś się zgadzam, ale w kontekście jego statów, zdecydowanie większe wagi przypisałbym parom tworzącym sety.

    Do HUDa polecam stata 'cold-call', bo z samych 5.5% nie wynika ile jest w nich limpów a ile cold-calli
    Ostatnio edytowane przez OhMikeYes ; 17-09-2009 o 19:06

  3. #3
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    469
    AF=1.5 chyba nie jest tak przesadnie niski, aczkolwiek taki AF przy takich statsach preflop juz cos mowi. Koles to murek, raczej nie semi-blefuje (np. z QJ), wiec jestesmy z tylu. Folduje, nie zainwestowales do tej pory zbyt duzo. Poza tym nie masz pozycji, wiec jedyne co bys mogl zrobic to push, ale push na takiego murka to raczej zle wyjscie.

  4. Mam jeszcze pytanie:

    Jakie są graniczne staty przeciwnika wg Was, przy których Wasza ocena push/fold wynosi 50:50, głównie chodzi mi tutaj o VPIP/PFR i w którą stronę ciągnie Was wysoki AF? Im wyższy AF tym większa chęć do pushowania?

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    274
    Im wyższy jego AF, tym mniejszą (statytycznie) siłę wyraża jego flop raise .

    Najpierw ustal jaki jest jego zakres cold-calli. Potem określ w stovie jakim rękom on odpowiada. Np 5% może oznaczać TT-22,AKs+,AKo+. SC mu się raczej nie mieszczą więc obawiasz sie tylko setów (brak FD). Następnie zastanów się, jakich rąk z tego zakresu użyje do flop raise'a (np. przy b niskim AF pary tworzące sety, przy b wysokim może to być większość zakresu cold-calla).

    Zakres na jaki wyjdziesz, wbijasz do stove'a i dostajesz swoje equity. Przy czym stove nie ma możliwości przypisania w ramach zakresu wag poszczególnym rękom, dlatego polecam StoxPoker Combo.

    Znacznie łatwiej byłoby spojrzeć na stata 'Raise Flop IP', ale 215 rąk to grubo za mało, żeby dostać miarodajną informację.

    Odpowiadając ogólnikowo, jako człowiek małej wiary nie pushowałbym praktycznie nigdy, a dopływał do rivera tylko przy małych kosztach (max pół stacka) i tylko na aggrodonka.

    W końcu masz najwyższą ale tylko parę
    Ostatnio edytowane przez OhMikeYes ; 17-09-2009 o 19:10

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez OhMikeYes Zobacz posta
    Przy czym stove nie ma możliwości przypisania w ramach zakresu wag poszczególnym rękom
    Można to zrobić ręcznie, usuwając w miarę potrzeby kilka kombinacji danej ręki.

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    789
    Wg mnie tylko JJ/QQ bijesz. A jego bet-sizing raczej wskazuje na seta, aniżeli overparę. Fold.

  8. #8
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    274
    Obstawiam TT, i te,z bym chyba zrzucił.