Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: Gra wbrew BRM

  1. #11
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    324
    Woland i Gordian czemu tak uwazacie ze gra halfstackiem nie ma sensu? Pytam z ciekawosci, sam tak gram i wydaje mi sie ze jest ok. Jakie są wg. Was przeciwskazania?

  2. #12
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    286
    Juz po 10 minutach grania 60BB dałem sobie spokoj. Zwyczajnie nie jestem do takiej gry przyzwyczajony.
    Postanowilem ze bede grac normalnie 100bb tak jak zawsze, na stawkach na ktorych czuje sie pewnie, czyli NL 25.

    Jak narazie jest ok, mam juz 10 BI a to juz cos! tymbardziej, że nie należę do osob majacych bardzo duze swingi...

  3. #13
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    489
    ale z drugiej strony nasze AI pf z KK za 50 bb bedzie chetniej sprawdzane przez donkow z 77 niz za 100 bb

  4. #14
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    286
    Staneło na tym ze po 6.5 K rozdan granych pełnym stackiem na NL25 mam winrate 3.7bb/100 i bankroll się zwiększył do 330$.

    Dodam jeszcze, że mam dużo większe swingi w trakcie pojedynczych sesji na full tilt niz na PS. czesciowo jest to spowodowane tym, że na FT ludzie graja luzniej i czesciej blefuja, semiblefuja.

    Jak na tak mała próbke zadziwiająco czesto traciłem cały stack w sytuacjach, które się same grają tzn na flopie sie allinowałem set vs set albo flush vs set. Nie mam jednak na co narzekac bo kilka razy złamałem komuś AA grajac KK lub QQ

    Aha no i zadziwiajaco czesto łapałem karete! aż 7 razy (licząc tylko te rozdania w których uczesniczyłem) !
    Niestety przeciwnicy nic nie mieli i niewiele na tym zarobiłem ale fakt że dostawałem 1 karetę na niecałe 1000 handów

    Postatam się trzymać obecny poziom i najknajszybciej uzbierac 25BI dla stawek Nl50 wtedy sprobuje sie przeniesc wyzej ale przedemna jeszcze dluga droga do ttego czasu

  5. #15
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    201
    Moim zdaniem gra wbrew BM jest bez sensu.

    Przyjdzie ds i Cię nie ma.

  6. #16
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    286
    Straciłbym kasę tylko z tego pokerroomu. Wiadomo, że niegralbym tak nie majac środków do gry w innych miejscach.

    Tylko raz zdarzyło mi się żeby zielona linia na wykresie z poker trackera spadła więcej niz 10 BI.

    Ponieważ zamieściłem ten wątek w dziale dla początkujących (bardzo nierozsądnie!) musze dopisac kilka słów.

    Granie zgodnie z Bankroll Management to podstawowa sprawa. Jeżeli ktoś zastanawia się na jakich stawkach powinien rozpocząc grę to koniecznie musi przeczytac kilka artykułow o BM. Niestosowanie się do zasad BM to podstawowy bląd jaki można popełnic (Na dobrą sprawę jeszcze zanim rozpocznie się gra!).

    W poprzednich postach tego wątku używając terminu bankroll miałem na myśli $$$ dostępne na stronie fulltilt.(źle rozumiałęm znaczenie tego słowa, przez co wprowadziłem w błąd niektórych użytowników... )
    Pieniądze te stanowią jedynie częśc moich srodkow. 50 $ którymi rozpoczałem gre na tej stronie otrzymałem za darmo. Traktowałem więc granie na tej stronie zdecydowanie rozrywkowo(gdybym mógł je wypłacic oczywiscie uznałbym to za lepsze rozwiązanie ).

    Ponieważ udało mi się pomnożyc kapitał zaczynam traktowac sprawę troche poważniej Nadal jednak szkoda mi czasu na granie na niższych stawkach. Wynika to z tego, że czas na granie w pokera mam ograniczony a na innych pokerroomach mogę rozgrywac swoje optymalne stawki.

    Podsumowując granie wbrew BM może miec miejsce tylko w szczególnych przypadkach. Napewno jednak zmniejsza szanse sukcesu.