Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14
  1. #11
    w regulaminie pisze ze po 31 wrzesnia $ zostaja przelane na konto gracza ;>

  2. #12
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    489
    potwierdzam

  3. #13
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    156
    rozmowy nie na temat beda karane banem

    faktycznie macie raacje, ja tez nie dostalem jeszcze kasy

  4. #14
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    201
    Cytat Zamieszczone przez Oskarek89 Zobacz posta
    i gdzie są stoly ze 80 rak na h jest? :P na jednym stole
    Na sh średnia ilość handów/h to ok. 85 także nie wiem co to za pytanie Co do sedna tematu, gram praktycznie tylko cash, na razie cały czas micro, pogrywam też tury mtt, ale głównie z added, chyba, że mało osób to gtd też czasem się pyknie, sng nigdy nie grałem i nie zamierzam, kładę nacisk na cash i tak raczej pozostanie. Powiem tylko tyle, z turów mtt możesz kosić meega kasiorę, ale potrzeba w huk pracy z resztą jak wszędzie, ale tutaj chyba szczególnie, sng też, ale nie wiem ile trzeba poświęcić czasu by dojść do zadowalającego poziomu pozwalającego na ekskluzywne życie Natomiast cash, grając nl50/100/200 (co nie jest chyba jakimś wieeelkim osiągnięciem) żyjesz jak pan, do tego dochodzi RB i naprawdę siedząc na takich stawkach stać Cię praktycznie na wszystko, noo może prawie, wszystko A co do grania większej ilości stołów, na pewno jest do ev+ gdy generujemy już fajny rake, moim zdaniem możemy zaczynać od ~nl25 (co do rake'u) i spookojnie, grasz DOPIERO 2-3 miechy, to przychodzi z czasem, teraz masz trudności np. z ogarnięciem 7-8 stołów (taki przykład) a za 2-3 lata będziesz grał na 12+ stolikach Także gl na stolikach