Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
  1. #1
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    156
    Nie ukrywam dzis ostro stiltowalem po raz pierwszy i wje.. calego rolla. Calego tzn wiekszosc tego co mialem na FTP na szczescie jakies 75-80% wyplacilem juz wczesniej wiec nie jest jakos zle. Zostaly mi jakies grosze, ale jest promocja Take Two, ktora powinienem skonczyc wiec zawsze bede mial dodatkowe 50$ za jakies 10 dni. Moge tez wplacic ale nie chce, bo musze sie nauczyc dyscypliny i nie chce ryzykowac, ze podczas napadu szalu puszcze caly moj roll na nl600 (Jeszcze sie nadzieje na struza ).

    Postanowilem sobie zrobic przerwe i wrocic do pokera za jakies 2 tygodnie lub miesiac.

    Pytanie co grac?

    Mysle, ze moj dzisiejszy tilt spowodowany umoczeniem wiekszej gotowki w sng z o wiele za duzym wpisowym (naogladalem sie jeban... EPT i mi sie udzielilo chyba), pozniej skakanie po cash i tak w kolko.

    Zreszta juz ostatnie kilka dni bylo takie, ze powinienem miec z 400-500$ ale to co ugrywalem na normalnych stawkach od razu przegrywalem gdzie indziej i wahalem sie w okolicach 150-300$.

    Prosze wiec o rade co grac. Moj wybor moze pasc na turnieje sng+MTT lub cash games. Nie moge tego laczyc i nie chce, to zupelnie inna gra.

    Na podstawe dotychczasowych osiagniec moge powiedziec, ze:

    Cash:
    nl10 - jakies 4-5 ptbb/100, moge grac 4 stoliki 21/18 lub 8 bardziej nitowo 16/12 z podobnym winratem, moze 3-3.5.
    nl25 - 3.94 ptbb/100 (okolo 20k hands) 4-5 dtolikow SH

    SNG:
    Dony 5.5 - ROI 6-7% spora probka
    Turbo 5.5 - 9 osobowe 4%
    5.5 18,45,90 - 25% mala probka

    Z gory mowie, ze dony odpadaja i raczej 1 stolikowe sng tez, chyba, ze beda najbardziej oplacalne

    Co wybrac?

    ile czasu moge grac:

    okolo 15h tygodniowo (2h dziennie) co daje dziennie:
    -640 rak na h 8 stolikow nl10 (nie jestem pewien czy tak dam rade na 100%)
    -okolo 300 rak przy 4 stolikach

    -sng max 8-10 na raz co daje max 16-20 na 2h

    Biorac pod uwage mozliwosci w przyszosci co lepiej wybrac, na czym sie skupic. Co moze okazac sie lepiej dochodowe. Prosze o konstruktywne odpowiedzi.

    Na razie nie mam rakebacku ale mozliwem, ze go dostane.

    pzdr


    w sumie mecz przegrywamy wiec moze ktos bedzie mial czas przeczytac

  2. #2
    sorry ale jakim cudem bedziesz mial kase z take2 za 10dni ?

  3. #3
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    156
    miaem napisac okolo, dokladnie to za 15 ale polowe tej kasy juz po 10 dniach

  4. #4
    myslalem ze calosc dostaje sie 31 wrzesnia, przeoczylem cos?

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    jak długo grasz w karty?

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    i gdzie są stoly ze 80 rak na h jest? :P na jednym stole

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    262
    W ramach konstruktywnych odpowiedzi: anatom, kto gra w karty ten ma nos obdarty...

  8. #8
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    156
    Cytat Zamieszczone przez rfl Zobacz posta
    myslalem ze calosc dostaje sie 31 wrzesnia, przeoczylem cos?
    dostaje sie po 5, 10, 15 i 25 dniach automatycznie 5,10,10 i 25$

    Cytat Zamieszczone przez anatom Zobacz posta
    jak długo grasz w karty?
    Zaczalem wtedy mniej wiecej kiedy zarejestrowalem sie na forum (bedzie juz z 2-3 miesiace), wczesniej pogrywalem od czasu do czasu, np. w weekendy dla zabawy, albo na play $

    Cytat Zamieszczone przez Oskarek89 Zobacz posta
    i gdzie są stoly ze 80 rak na h jest? :P na jednym stole
    No wszedzie tak mam Ostatnio np gralem 84minuty 8 stolikow i zrobilem 900 rak - wychodzi dokladnie 80 (nawet bedzie wiecej, bo zaczynalm od 4 i pozniej dokladalem)

  9. #9
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    Witam,

    Cytat Zamieszczone przez k00ky Zobacz posta
    (bedzie juz z 2-3 miesiace))
    na pytanie w co grać w sumie sam powinieneś sobie odpowiedzieć.
    Graj w to w czym się najlepiej czujesz.

    2-3 miesiące to nie jest "duża próbka" więc najlepiej jakbyś skupił się na jednym typie holdema i poprawiał swoją grę w wąskim zakresie. Podejście "każdego po trochę" powoduje ze tak naprawdę nie znamy się na niczym w zadowalającym stopniu.

    Graj przede wszystkim zgodnie z BM. Wydaje mi się że THNL cash jest dobrą szkołą do SnG i turniejów (gdybyś je chciał później grać) więc ja polecam grać cash zgodnie z BM oczywiście, bez żadnych shotów, przez dłużysz czas, a później ewentualnie popróbować czegoś innego.

    pozdro i gl

    P. S. El_Bandito, kto gra dobrze temu nikt nie odrze

  10. #10
    dupa bo w takim razie pierwsze 5$ powinienem dostac piatego dnia promocji, a pojutrze dycha. chyba masz jakies uklady z fool tiltem