Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    witam, gram na bwin, wczoraj mialem problem z zalogowaniem sie do pokerromu, nie wiem co sie stalo, nie chce mi sie wlaczyc, jest napisane "aktualizacja nie powiodla sie" i nie ma bata, nie chce ruszyc, mam windows xp, przedwczoraj wszytsko dobrze bylo a wczoraj juz lipa, wie ktos moze o co chodzi? instalowalem program jeszcze raz i to nie pomaga, na drugim kompie wszystko smiga ok, czyli to spowodowane jest przez kompa, moze brak jakiegos programu czy cus ?? pomocy

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Cytat Zamieszczone przez goDrut Zobacz posta
    witam, gram na bwin, wczoraj mialem problem z zalogowaniem sie do pokerromu, nie wiem co sie stalo, nie chce mi sie wlaczyc, jest napisane "aktualizacja nie powiodla sie" i nie ma bata, nie chce ruszyc, mam windows xp, przedwczoraj wszytsko dobrze bylo a wczoraj juz lipa, wie ktos moze o co chodzi? instalowalem program jeszcze raz i to nie pomaga, na drugim kompie wszystko smiga ok, czyli to spowodowane jest przez kompa, moze brak jakiegos programu czy cus ?? pomocy
    Zmien poker-room - w bwin (konkretnie calej sieci ongame) takie cuda sa na porzadku dziennym.

  3. #3
    nie zmienie ze wzgledu na poziom graczy na tym pokerromie na drugim kompie wszytsko jest si, a u mnie taki wal. zainstalowalem nowa jave , zapore wylaczylem a problem jest nadal...

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    To zostaje antywirus - sproboj wylaczyc na chwile...

  5. #5
    i dalej nic, pisza "aktualizacja nie powiodla sie i podali link do strony, a tam jakies smieszne literki, nie kumam o co chodzi, poprzez przegladarke moge grac ale to niewygodne jak zainstalowalem bwin na drugim kompie to w folderze gdzie sie znajduje jest ze 2 razy wiecej plikow niz u mnie na kompie, moze jakiegos programu nie mam albo cus.
    Ostatnio edytowane przez goDrut ; 09-09-2009 o 12:08