Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18
  1. #11
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    London, UK
    Posty
    918
    Cytat Zamieszczone przez troll Zobacz posta
    Poza tym szczególnie ubawił mnie ten tekst, że mając 3 bet na takim poziomie jest się frustratem albo ma się ADHD. Pewnie niejednemu regularsowi z nl 100-200 nieświadomie pojechałeś.
    No ale cóż - ADHD dobra sprawa. Już na nl 50 cięzko utrzymać 3 bet na standardowym (AA, KK) poziomie 1-2, bo stajesz się strasznie czytelny.
    Chyba nie masz pojęcia o czym piszesz. W mojej bazie na 438 regularsów (>10k rąk) nl100-600 fr (party, ongame, ipoker, stars) zaledwie jeden ma 3bet >8%.

  2. #12
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Holy Donks Island
    Posty
    313
    Cytat Zamieszczone przez uczniak Zobacz posta
    Chyba nie masz pojęcia o czym piszesz. W mojej bazie na 438 regularsów (>10k rąk) nl100-600 fr (party, ongame, ipoker, stars) zaledwie jeden ma 3bet >8%.
    Dzięki, że mnie "oświeciłeś". To sporo wnosi do tematu o zasięgu.
    Ja z FTP mam co prawda tylko ok 20K rozdań (na PS miałem ok 35K) i po 700-1200 rąk na regularsów. Na pewno 3 z nich ma 3 bet na 8-9%.
    Koleś w pierwszym przykładzie ma ponadto 80K rąk z nl 100 i 75K z nl 200. Pozostałych nie sprawdzałem. Po czytaniu analiz z nl 100 spodziewałem się, że poziom 4-6 jest normą.
    Ja mam 3 bet ok 3,5 i podwyższyłem go w stosunku do nl 25 o 1, nie poszerzając przy tym rażąco zasięgu, raczej wykorzystując pozycję na regów z szerszym zasięgiem.

  3. #13
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    London, UK
    Posty
    918
    wydaje mi się ze jak masz po 1k rąk na regularsów to bardziej jest tak że któryś musiał trafić hotrun w tak małej próbce.

    ja osobiście mam ok. 4%, i również nie oznacza to że reraisuję 4% najlepszych rąk, a raczej zagrania pozycyjne.

  4. #14
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Po 1k rozdań to można dość celnie oceniać pfr/vpip a nie 3bet. Ile w tym 1k mogło być rozdań gdzie przed nim ktoś otworzył i wszyscy kolejni do niego spasowali? No ja ci powiem, że niewiele Oczywiście już o graczu można będzie sporo wnioskować ale zapewne nie tyle żeby stwierdzić, że 3betuje faktycznie te 8%.

    Tak przy okazji to też mam 4%

  5. #15
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    London, UK
    Posty
    918
    nie musieli wszyscy pasować, squeeze też wlicza się w 3bet%. więc wystarczy że nie przebili.

  6. #16
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    405
    u mnie po 900k rak 3bet ponad 8 ma tylko jeden reg...w zyciu nie jest to standardem na FR

  7. #17
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Nawet na shorhanded takie 8-9% to już sporo. Oglądałem filmik Focaulta na NL1k i też dobrzy gracze mieli u niego po 6-8%, a jak jeden miał bodajże z 10% (albo może ze 14%, nie pamiętam dokładnie), to już autor filmiku stwierdził, że to bardzo dużo.

  8. #18
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Holy Donks Island
    Posty
    313
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    dobrzy gracze mieli u niego po 6-8%
    Chyba nikt nie wie albo nie chce powiedzieć jaki jest przybliżony zasięg dla 3 beta równego 8 na FR. A może chociaż 3 bet 6 lub najczęstsze okoliczności 3 betowania przez takich graczy(pozycja, obrona blindów)?

    I jaka wartość jakiego parametru może wskazywać na częsty setmining? Domyślam się, że fold to 3 bet, ale ile on mniej więcej musi wynosić?

    Mam jeszcze jedno osobne zapytanie, ale nie chcę już zakładać nowego wątku:

    Full Tilt No-Limit Hold'em, $0.50 BB (8 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop

    CO ($179.35)
    Button ($28.50)
    SB ($65.10)
    BB ($100)
    UTG ($50)
    UTG+1 ($50.55)
    Hero (MP1) ($67.15)
    MP2 ($95.80)

    Preflop: Hero is MP1 with ,
    2 folds, Hero bets $2, MP2 calls $2, 4 folds

    Flop: ($4.75) , , (2 players)
    Hero bets $3, MP2 calls $3

    Turn: ($10.75) (2 players)
    Hero checks, MP2 bets $7.50, ?

    Przeciwnik ten sam co w pierwszym przykładzie.
    (15/12; fold CB 42%; float turn 75%).
    Teoretycznie jest to auto fold, ale nie w tym przypadku.
    Mam na niego notkę, że bardzo rzadko odpuszcza flopy mając pozycję. Przy tym w jego zakresie jest spokojnie connector lub niska nietrafiona para.
    Jak zachowywać się przeciw takim regularsom próbującym zgarniać pule na turnie wykorzystując pozycję?