Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 25
  1. #11
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Legnica, Wrocław
    Posty
    493
    W piątek 7 sierpnia o godzinie 19 gramy turniej. serdcznie zapraszam

  2. #12
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Legnica, Wrocław
    Posty
    493
    witam
    Jutro o 19 zapraszam na turniej.

  3. #13
    Osiągnęliśmy liczbę 72 zapisanych i potwierdzonych zawodników na turnieju. Wszystkie następne maile z zapisami będą kierowane na listę rezerwową, niestety jedyna możliwość wzięcia udziału w turnieju osób znajdujących się na liście rezerwowej zaistnieje wtedy gdy ktoś nie przybędzie z osób zapisanych na liście głównej.

  4. #14
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Legnica, Wrocław
    Posty
    493
    Wyniki klasyfikacji generalnej na zakończenie sezonu:
    Imageshack - koniecsezonullp7

    dziś nie gramy
    Pozdrawiam

  5. #15
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Legnica, Wrocław
    Posty
    493
    28 sierpnia w piątek o 19 gramy w Legnicy turniej , zapraszam wszystkich seredecznie

  6. #16
    Witajcie a ja znowu nie moglem przyjechac Czy ustaliliscie ten wrzesniowy turniej wiekszy kiedy bedzie ? i jakie warunki ?

  7. #17
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Legnica, Wrocław
    Posty
    493
    niestety na chwile obecna mam pewne problemy zwiazane z rejestrowaniem zawodnikow do turnieju , musialaby ona sie odbywac na stronie betssona. czyli trzeba by tam zalozyc konto w Twoim wypadku

  8. #18
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    4
    Hello
    Kiedy będzie następny jakiś turniej lub rozgrywka

  9. #19
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Legnica, Wrocław
    Posty
    493
    Myślę że w najbliższy piątek to jest 18 września. zapraszam

  10. #20
    Witajcie, chcialem was pinformowac, ze lacznie z pierwszym turniejem nasza liga bedzie miala doplaty z UNIBETU, jak wszedzie po 100 euro do kazdego z 12 turniejow i 500 do mastersa. Info bedzie na naszejs tronie Lubińska Liga Pokera Sportowego - LLPS - Texas Holdem - Turnieje - Liga

    Moze mi sie uda rowniez przyjechac do was w piatek bo widze, ze gracie. Zapraszam na rozgrywki do zobaczenia przy stole

    LLPS