Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: Dwa konta...

  1. #11
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    317
    Zablokowali oba konta i zabrali w sumie 180k$
    Zabrali, ale kasy nie zatrzymali dla siebie tylko oddali pozostałym graczom z turnieju.

    pzdr

  2. #12
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Cytat Zamieszczone przez Kodi
    Zablokowali oba konta i zabrali w sumie 180k$
    Zabrali, ale kasy nie zatrzymali dla siebie tylko oddali pozostałym graczom z turnieju.

    pzdr
    kazdy awansował o 1 miejsce w góre, ale akse która miał na koncie(kontach) nie wygraną w tym turnieju tez mu zabrali...

  3. #13
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    317
    no fakt, ale to chyba dlatego ze okazał sie niepełnoletni?

  4. #14
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    Cytat Zamieszczone przez massca
    B&W i sportingbet to zupelnie inne konta.
    mozesz mieć ten sam login natomiast musisz miec inny "screen name" ponieważ gracze korzystają z tego samego softu i grają razem przy jednym stoliku.
    1) czyli nie ma znaczeczenia na którym pokerroomie gram to moge zagrać na tym samym stoliku czy w tym samym turnieju??

    2) Jakie pokerroomy mają softa boss media??

  5. #15
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    tarnobrzeg
    Posty
    208
    Ja mam pytanie,zakwalifikowałem sie na Tytanie do tego turnieju z pulą 1mln$ i chciałbym wiedziec,czy moge załozyc konto na Noble i tez grac tą samą kwalifikacje,co jak sie zakwalifikuje?

  6. #16
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    753
    Nie możesz z tego samego adresu ip łączyć się równocześnie z jedną siecią, jest blokada i wyskoczy ci chyba nawet okieneczko, że ktoś z tego adresu już jest zalogowany. Co do sankcji to nie jestem pewien czy jakieś są... Swego czasu (przed wielkim update na noble) był taki bug we freerollu, że jak klikałeś kilka razy na register bardzo szybko to ci sie 2-3 razy konto rejestruje na turniej i później grałeś na 3 baty grałem tak kilka razy i nic mi nie zrobili ;d

  7. #17
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Ale jazda, kilka minut temu na 2+2 pojawiła sie juz w miare potwierdzona informacja ze kolejny gracz z wieloma kontami to ZeeJustin... jego konta na party zostały zamkniety :?

    ciekawe kiedy dojda do tego że Moneymaker gral satelite do Wsop'a na 3 kontach :lol:

  8. #18
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    ale lol

  9. #19
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Dla mnie to jest chore mieć dwa konta - myślałem, że tak potrafią tylko Polacy, a tu się okazuje, że nie tylko. :shock: