Strona 29 z 35 PierwszyPierwszy ... 192728293031 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 281 do 290 z 347
  1. #281
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    jack daniels,ogladales ten mecz?

  2. #282
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Cytat Zamieszczone przez Godek Zobacz posta
    Indy dodaj tam gdzieś jakiś polski motyw, będzie się miło oglądało
    Mówisz - masz, z V zrobiłem W .

    colathg jak byłeś w milano mogłeś się odezwać, jakieś piwko by się wypiło


  3. #283
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    Cytat Zamieszczone przez Jack Daniels Zobacz posta
    Ło matko!! Gdzie jest ten Milan?? 0:4?? Buaahahahaha!!!!
    ohohoho! i on dawno temu skonczyl 30 i ma rodzine?

  4. #284
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    Cytat Zamieszczone przez indy Zobacz posta
    colathg jak byłeś w milano mogłeś się odezwać, jakieś piwko by się wypiło [/IMG]
    przelecialo mi to przez mysl zeby sie odezwac do Ciebie chociazby zaciagnac jakiejs praktycznej rady ale tak szybko sie to podzialo pozniej nie mialem dostepu do neta i sie nie udalo :P a moglem bo moze bym sie dowiedzial ze trzeba kasowac bilety pociagowe i nie zostalibysmy zmuszeni do opuszczenia na predce pociagu (ale i tak fart ze nie wlepil mandatu tylko pozwolil wysiasc :P) ale nasteonym razem sie odezwe i to moze juz niedlugo bo mis ie spodobalo chociaz wszedzie ferie byly :P

    a pod stadionem najbardziej spodobalo mi sie ze chociaz od lat juz nie gra to blisko stadiony (w mini parku obok) jest slad po najlepszym pilkarzu


  5. #285
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    18
    Cos ta 'najlepsza druzyna na swiecie' nie radzi sobie nawet we wlasnym miescie

  6. #286
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Cytat Zamieszczone przez ucio Zobacz posta
    jack daniels,ogladales ten mecz?
    Jasne, że oglądałem. W końcu to wydarzenie nawet przy słabszej dyspozycji jednej z drużyn. Moje zdanie jest takie - jak Milan odda Pato (a pewnie odda za rok) to już nie będzie tam komu grać. Ronaldinho mnie zawiódł, Gattuso jest według mnie debilem do kwadratu, bo osłabić w ten sposób drużynę to potrafi chyba tylko on. Krótko mówiąc Milan nie miał czego szukać w tym meczu. Ale grali jakby nie było z Interem, zobaczymy co będzie dalej.

  7. #287
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Cytat Zamieszczone przez colathg Zobacz posta
    a pod stadionem najbardziej spodobalo mi sie ze chociaz od lat juz nie gra to blisko stadiony (w mini parku obok) jest slad po najlepszym pilkarzu

    Dzisiaj był mecz charytatywny Milan Legends vs Real Madryt Veterani. Kibice Milanu nie zorganizowali się na ten mecz, więc każdy kto szedł na mecz praktycznie brał najlepsze miejsca bo żyleta była pusta - cena na wszystkie sektory była taka sama (10 eur). No więc miałem okazję posiedzieć w pierwszym rzędzie na tym meczu, i tuż pod nosem biegał mi twój Baggio .

  8. #288
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    nie mogles dac znac ze takowe cos sie bedzie odbywac ?? bylbym w stanie nawet specjalnie przyleciec na taki mecz szczegolnie ze po kosztach... i jak nadal jest najlepszy ?? masz moze jakies fotki z nim z tego meczu ??

  9. #289
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Uhmm pardon... Ja do tego meczu podchodziłem na tej zasadzie że do 19:00 nie wiedziałem czy iść czy nie iść... Bym wiedział że dla ciebie to takie wydarzenie to bym się na pewno odezwał .

    No i fotek nie mam .

  10. #290
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    od dziecka byl moim ulubionym pilkarzem a ze nie mialem okazji nigdy obejzec go na zywo to mysle ze jak sie nadarzyla taka okazja to i bym skorzystal a ze nawet mi sie spodobal Mediolan to z checia bym zawital