Strona 4 z 12 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 118

Wątek: Da Vinci Club

  1. #31
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    131
    Witam !!
    Mam nadzieję że wszyscy pamiętają że w piątek o 19 gramy w Da Vinci !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    POZDRAWIAM

  2. #32
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    26
    ta - jeszcze dracula i iko beda na mur

  3. #33
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    131
    Cześć Wszystkim !!
    Po wakacyjnej przerwie odbył się pierwszy turniej w Da Vinci , było nas 26 osób spragnionych dobrej gry , byli i tacy którzy dokupywali się 9 razy (rebuy). Uzbierało się 1450p na nagrody i tak Świstak skończył na 10 miejscu , terminatorem jego był Mario,9-ty był Mateo , 8-my odpadł Robert, natomiast 7-my odpadł Karol, 6-ty był kolega M , 5-ty Andrzej który przez dłuższy czas był liderem , Devs odpadł na 4-ym miejscu , i pozostało trzech Maks jako trzeci Coronach był drugi a Mario-WINNER !! BRAWOO
    I jak zwykle dobrał się stół casch, na którym grano do 4-tej rano!!!
    Przypominam że w piątek zapraszamy ponownie , liczę że będzie nas jeszcze więcej . Co do nowych stawek 30-wpisowe, rebuy-30 i add-on-30 zabierzcie głos , może macie inną propozycję .
    Pozdrawiam

  4. #34
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    303
    Marian wygral swoj pierwszy turniej w zyciu? Ktos to moze potwierdzic?

  5. #35
    Co do HU to przy równych stackach trwał jedno rozdanie w otwarte karty Spieszyliśmy się na casha

    Stawki turniejowe, poziomy blindów jak najbardziej OK, turniej przebiegał sprawnie i całkiem szybko. 30PLNów jest chyba w miarę optymalne, bo przy wyższych obawiam się raczej spadku zainteresowania, a ostatni turniej i 25 uczestników pokazał że 30 PLNów jest OK.

  6. #36
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    131
    Coronach , sorki mało precyzyjnie to npisałem jeśli chodzi HU ,potwierdzam !!

  7. #37
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    131
    Dziś gramy w Da Vinci !! godz. 19 start !!

  8. #38
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    131
    Witam !
    Dziś kolejny piątek w Da Vinci , niestety nie będę mógł być obecny na naszym spotkaniu ( mam połamane żeberka ) , ale jest Wojtek ,który będzie czuwał na całością
    Zapraszamy na 18,30 zapisy a o 19,00 zaczynamy !!!

  9. #39
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    131
    Witam !!
    Co się stało ??W piątek jak słyszę było Was zaledwie 10 osób, gdzie tkwi przyczyna , dlaczego spadła tak drastycznie frekfencja, może stawki które zaproponowaliśmy są za wysokie .Myślę jednak że to jest korzystne dla finalistów .Mam nadzieję że był to wypadek przy pracy i teraz w piątek będzie nad komplet , jeśli macie uwagi co do tego turnieju to piszcie , każda uwaga jest cenna. Zapraszam Da Vinci piątek tj.18.09.09 na godz.18,30{nie wykluczone niespodzianki)
    pozdrawiam

  10. #40
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    131
    Witam !!
    Dziś piątek i myślę że 0 19 zaczniemy w pełnej obsadzie !!!
    Zapraszam