Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21
  1. #11
    Dziekujemy wszystkim za zainteresowanie, juz w tym momencie ogromne podziekowania dla Pitshot, ktory nam wiele podpowiedzial i pozwolil skorzystac ze swoich tekstow dotyczacych formuly i regulaminu, wielkie dzieki, rowniez za przybycie do nas na ten pierwszy turniej.

    Kolega z Gostynia to moze mnie widzial w Srodzie Wielkoposlkiej jak graliscie turniej w Hotelu nie pamietam nazwy, zszedlem z kolega zagrac sobie z wami, milo to wspominam, dzieki jeszcze raz za tamta rozgrywke, turniej jest pierwszy orientacyjny, zobaczymy co dalej, wcale nie jest powiedziane, ze nie pojawi sie jakis grubszy z wieksza pula, to i wtedy i wam sie oplaci przyjechac, pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia na turniejach pokerowych

  2. #12
    za szybko się pochwaliłem, że będę, jednak nie bo dotarło do mnie dopiero teraz, że to wtorek..:/

  3. #13
    Dołączył
    Aug 2009
    Przegląda
    Lubin
    Posty
    1
    No to w końcu zagramy porządną grę w Lubnie a ile osób już zapisanych?

  4. #14
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Legnica, Wrocław
    Posty
    493
    W piątek 7 sierpnia o godzinie 19 gramy turniej w sezamie ulica wrocławska w Legnicy. serdcznie zapraszam
    ps. jak dojechac proszę na priv lub na gg

  5. #15
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Legnica, Wrocław
    Posty
    493
    Zapraszam dzisiaj na turniej do legnicy na godzine 19

  6. #16
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,163
    Nie ma już miejsc, ale dwie osoby od nas zrezygnowały, więc jeśli ktoś się nie zapisał, a chciałby zagrać, niech da znać do wieczora

    edit:
    nieaktualne
    Ostatnio edytowane przez Pitshot ; 24-08-2009 o 21:22

  7. #17
    Dołączył
    Oct 2008
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    176
    Ja jestem zapisany z tym ze mam problem z transportem do konca nie wiedzialem czy dam rady pojechac i jak sie okazalo mam taka mozliwosc jesli ktos jedzie z wroclawia to chetnie bym sie zabral prosze o jakies info.

  8. #18
    Ogromne podziękowania dla kolegi Pitshot z Wrocławia za wsparcie w trakcie trwania turnieju. Wystąpiło 68 zawodników, zapraszam do obejrzenia krótkiej relacji oraz galerii zdjęc na www.poker.lubin.pl

    Zapraszamy również na kolejny turniej, informacja również na naszej stronie.

  9. #19
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Legnica, Wrocław
    Posty
    493
    28 sierpnia w piątek o 19 gramy w Legnicy turniej , zapraszam wszystkich seredecznie, więcej informacji w wątku o legnickiej lidze pokera

  10. #20
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,163
    Spoko nie ma sprawy

    Pozdrawiam