Strona 82 z 133 PierwszyPierwszy ... 3272808182838492132 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 811 do 820 z 1326
  1. #811
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    361
    Polko a oglądałeś ten mecz ?
    Gdyby nie sędzia to po w 55 minucie byłoby 4-3 dla Cracovii. Zadziałała frustracja. Odnoszę wrażenie, że sędziowie ewidentnie gwiżdżą przeciw Cracovii, żeby udowodnić im, ze ich miejsce w tym sezonie jest w pierwszej lidze.

    A co do Legii, to w tej rundzie czeka nas walka o miejsca 5-8 niestety.
    Lecz nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Myślę, że od wiosny poprowadzi nas nowy trener. Tylko oby to nie był Stefan "laptop" Majewski.

  2. #812
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    nie żadni sędziowie, tylko piłkarze chcieli zwolnić Płatka, więc musieli zrobić to raz a dobrze, więc pogrom u siebie z cieniasami był tu w sam raz

    oczywiście takie zachowanie jest chore, ale biorąc pod uwagę, że przyszedł Lenczyk (a za nim od razu Wleciałowski i Matusiak) akurat w tym przypadku na pewno Cracovii wyjdzie na dobre

    Co do Polonii, to oni zwalniali Grembockiego (który akurat zaiste ma nierówno pod sufitem) już w pierwszym meczu z Koroną. Wojciechowski dogadął się już ze Smudą, więc zaczęli znowu grać normalnie, ale po zwycięstwie we Wronkach Smuda nagle zrezygnował, bo stwierdził, że nie będzie kopał dołków pod Grembockim, bo "zaczyna mu iść", więc wkurzeni piłkarze musieli znowu przystąpić do "zwalnainia", a że napatoczyła się Lechia u siebie, to i w tym przypadku lepszej okazji być nie mogło

    Wygląda to wszystko dość karykaturalnie, no ale taka włąśnie jest ta nasza liga...

  3. #813
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    489
    Cytat Zamieszczone przez sonix112 Zobacz posta
    Polko a oglądałeś ten mecz ?
    Gdyby nie sędzia to po w 55 minucie byłoby 4-3 dla Cracovii. Zadziałała frustracja. Odnoszę wrażenie, że sędziowie ewidentnie gwiżdżą przeciw Cracovii, żeby udowodnić im, ze ich miejsce w tym sezonie jest w pierwszej lidze.

    A co do Legii, to w tej rundzie czeka nas walka o miejsca 5-8 niestety.
    Lecz nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Myślę, że od wiosny poprowadzi nas nowy trener. Tylko oby to nie był Stefan "laptop" Majewski.
    oczywiscie, ze ogladalem - gdybanie co by bylo gdyby sedzia zrobil inaczej nie ma sensu - ot taki urok naszej ligi


    Cytat Zamieszczone przez Aston1906 Zobacz posta
    napisałem po polsku chyba, że słowo pisane w naszym języku nie jest dla Ciebie zrozumiałe
    dla mnie jest jak najbardziej zrozumiale, ale widocznie byles juz troche senny i dlatego nie zauwazyles zwiazku miedzy moja wypowiedzia a Twoja

  4. #814
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    335
    Cytat Zamieszczone przez Aston1906 Zobacz posta
    nie żadni sędziowie, tylko piłkarze chcieli zwolnić Płatka, więc musieli zrobić to raz a dobrze, więc pogrom u siebie z cieniasami był tu w sam raz
    a może po prostu jesteście większymi cieniasami?

  5. #815
    Dołączył
    May 2008
    Przegląda
    Wa-wa
    Posty
    82
    Niestety jest to 3 sezon Urbana w Legii i drużyna przez 2 lata nie wypracowała zadnego stylu i gra niesamowitą padaczkę.Czas na zmiany-a to wizja PP w przyszlym roku z forum Legii....PP2010/11: Motyl Motylewo - Legia Warszawa 2:0

    Jan Urban: Motylewo to trudny teren. Drużyna zagrała dobre spotkanie, szczególnie w pierwszej połowie kiedy stworzyliśmy 2 sytuacje bramkowe. W drugiej było troszke gorzej, mimo iż postanowiłem zaryzykować i wpuścić na plac pierwszego napastnika. Bartek jednak nie miał szczęścia, po 5 minutach odnowiła mu się kontuzja przepukliny. To był dla mnie sygnał, że lepiej grać bez napastnika, bo przecież dobrze wiemy, że bramki mogą strzelać wszyscy.Rywal okazał się dzisiaj bardziej skuteczny a my możemy tylko wyciągnąć wnioski i postarać się grać z każdym meczem lepiej. Drużyna odczuwa skutki zmęczenia, pamietajmy że za nami już 5 kolejek ekstraklasy. Poza tym czeka nas trudny wyjazd do Wodzisławia i jeszcze trudniejsze spotkanie u siebie z Dolcanem. Myślę, że zespół potrzebuje jeszcze troche czasu na zgranie. Marcin czuje się w Polsce coraz lepiej, aklimatyzacja przebiega pomyślnie. Nie łatwo jest mu przestawić się szczególnie pod względem klimatu z niemieckiej ligii na ekstraklasę, czekamy na jego pierwszą bramkę, narazie w Młodej Ekstraklasie ale kiedy już nabierze pewności i doświadczenia na pewno przyda nam się w pierwszym zespole.

  6. #816
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Tragiczne, ale coraz bardziej prawdziwe...

  7. #817
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    335
    Nigdy za Legią nie przepadałem ale właśnie Urban na stanowisku trenerskim mi się bardzo podoba i uważam, że jest jednym z najlepszych szkoleniowców w Polsce i nie piszę tego z żadnym przekąsem ani ironią. Dlatego dziwię się, że aż tak na niego najeżdżacie.

  8. #818
    Dołączył
    May 2008
    Przegląda
    Wa-wa
    Posty
    82
    Jak ma sie nie przepadanie za Legią do okreslenia J.Urbana za dobrego trenera.Ja nie twierdze ze Urban nie ma papierów na dobrego trenera,ale Legia to nie jest miejsce na zbieranie doswiadczeń,tutaj potrzeba i dobrych zawodników i trenera z doswiadczeniem bo to klub który walczy zawsze o najwyzsze cele ale nie zawsze mu sie udaje

  9. #819
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Moim zdaniem jedyny polski trener który ma o czymś pojęcie to Smuda. Zobaczcie jak odmienił Lecha. A reszta? Zmieniają się tylko klubami a poziom cały czas ten sam.

  10. #820
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Oj, Smuda w swej długiej karierze miał już kilka wpadek (bardzo nieudany epizod w Legii, koszmarny epizod w Piotrcovii, bardzo słaby okres w Odrze Wodzisław).

    No i pomimo niewątpliwych zalet ma też wady, jak choćby słynne już zajeżdżanie piłkarzy i w efekcie plaga kontuzji (przerabiano to w kilku klubach, więc o przypadku nie może być mowy).

    Natomiast IMHO Franz jest idealnym kandydatem na selekcjonera, bo ma najbardziej potrzebne cechy na tym stanowisku, czyli:
    1. Jest świetnym motywatorem, morale jego drużyn zawsze było wysokie
    2. Jest świetnym taktykiem
    3. Ma trenerskiego "nosa", tj wie na kogo postawić i w jakim momencie

    Jego największa wada, czyli przygotowanie piłkarzy do sezonu w kadrze w ogóle nie występuje.

    No ale jak znam życie skończy się na tym, że selekcjonerem zostanie Stefan "doktor" Majewski (bo nie podskoczy leśnym dziadom i będzie im jadł z ręki), co będzie też równoznaczne z kompletnym upadkiem reprezentacji (jeśli oczywiście ona może jeszcze niżej upaść)
    Ostatnio edytowane przez Aston1906 ; 26-08-2009 o 15:38