Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Luknijcie na te dwa linki i oceńcie. Pytanko głównie dla znawców tematu. Z góry dzięki :

    http://www.extrasport.pl/go/_info/?id=9767

    http://www.extrasport.pl/go/_info/?id=9770

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Warsaw
    Posty
    9
    Nie warto.

    Na pewnym polskim portalu aukcyjnym, nazwy którego nie podaję, bo łamałoby to pewnie regulamin forum, identyczne zestawy można kupić o wiele taniej.

  3. #3
    Jak możesz to prześlij mi na priw.
    Ja tam widziałem podobne zestawy za 160 zł

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    185
    Nie warto to sa zetony tej samej jakosci co sa sprzdawane w Tesco tylko w troche lepszym opkaowaniu naprawde na allegro mozna teraz kupic w miare niezly zestaw za 160 zl zetony maja odpowiednia jakos wage i naprawde sa w porzadku a to co podales to bardziej oplaca sie jechac do tesco i kupic sobie taki zestaw za 30 zl i na to samo Ci wyjdzie
    Pozdrawiam

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    58
    Nie warto.
    Zwróć też uwagę na drugi zestaw. Dokładnie taki sam jest na allegro i co ciekawe . NICK sprzedajacego jest taki jak firma , która ten zestaw sprzedaje. Różnica tylko jest w cenie i to dość spora , sprawdż.
    Lepiej kupić 11,5 g porządne jak pisał The Runner około 150-160 zł

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    185
    Dopiero teraz wszedlem na ten drugi link co podales i to jest poprostu zdzierstwo ! inaczej sie tego nazwac nie da bo dokladnie taki sam zestaw widzialem na allegro za niecale 100 zl (placi sie glownie za walizke bo zetony i karty sa oglednie mowiac do dupy )
    Za ta cene kupujesz profesjonalne zetony o wadze 11,5 gr z koscmi kartami i wsyztsko w walizeczce eleganckie nie wiem czy moge tu podac link do aukcji w allegro (nie problem wejsc na allegro i wpisac poker) i koles sprzedaje ten zestaw za 160 zl

    A to co podales w drugim linku to wola o pomste do nieba ktos liczy ze trafi na frajera , jesli kogos nie stac zeby zaplacic 160 zl naprawde niech idzie do tesco i kupi sobie zestaw za 30 zl (jakos zetonow i kart jest dokladnie taka sama jak w tych zestawach co podales)

  7. #7
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    144
    czekaj na okazje na allegro, ja też nie chciałem kupić nowych za 160 zł i czekałem pare tygodni aż znalazłem oferte , gościu sprzedawał żetony z expekta 11,5 g, z nominałami, osobiście mi się podobały 3 razy bardziej niż te za 160 zł, zajebisty zestaw + mase ksiązek komputerowych, cena licytacji zaczynała się od 60 zł i 14 dni do końca, napisałem do niego, że dam mu 80 zł a ksiązki może sobie zatrzymać tylko żeby zakończył już aukcje, zgodził się i tak jestem posiadaczem fajnych żetonów za 80 zł

    Okazje takie się zdarzają bo ktoś te żetony często wygrywa na expekcie a nie gra w pokera, więc idzie taniej kupić

    Pozdro