Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    353
    Witam,
    dopiero rozpoczynam grę na SH i to mój pierwszy post w tym dziale, także proszę o wyrozumiałość w przypadku "oczywistych" pytań lub prostych błedów

    Full Tilt Poker, $0.25/$0.50 NL Hold'em Cash Game, 6 Players
    LeggoPoker.com - Hand History Converter

    Hero (BB): $61.35
    UTG: $66.95
    MP: $25.75
    CO: $55.80
    BTN: $51.75
    SB: $50.40

    Pre-Flop: dealt to Hero (BB)
    3 folds, BTN raises to $1.75, SB folds, Hero raises to $6, BTN calls $4.25

    Flop: ($12.25) (2 Players)
    Hero bets $7.50, BTN raises to $20.50, Hero ??

    Generalnie początek sesji i praktycznie brak statystyk oraz readów na gościa. Czy można tu spróbować określić zakres z którym mnie tu raisuje?? Czy może mieć tu JJ lub niżej?? Na unknowna to jest push czy fold??

  2. #2
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Legnica
    Posty
    350
    Bez żadnych readow raczej nie zrzucam, ale wole zamiast od razu wsuwać sprawdzić i sprawdzić all-in w turnie lub zvalue/zblock betować river.

    Chociaż tak naprawdę w tej sytuacji bardzo wiele zależy tu od przeciwnika.

  3. #3
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Mocno wątpliwe jest, żeby raisował fulla lub quads. Mógł oczywiście trapować z KK+ pre flop, ale najbardziej prawdopodobnym scenariuszem wydaje mi się to, że ten raise ma na celu sprawdzenie na czym stoi z 99-JJ, ew. 77-88 lub, rzadziej, kupienie puli z jakimś AJ itp. Dlatego wydaje mi się, że na 80% jesteśmy tu lepsi. Można by sprawdzić, ale chyba wątpliwe jest, że od gorszych rąk coś jeszcze wyciągniemy, zwłaszcza że nie mamy pozycji, a na dodatek jakiś as lub król może dostać tanio swojego 3-outera na turnie lub też zabić nam akcję od gorszych par i utrudnić jeszcze życie. Dlatego ja bym tu zagrał all in i liczył, że ze swoją overparą gostek jednak nie będzie się umiał zmusić do folda.
    Ostatnio edytowane przez Trias ; 13-08-2009 o 13:56

  4. #4
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    324
    jedziesz allin;] fulla by nie raisowal na flopie tylko zcallowal, tak samo AA , w najgorszym przypadku ma KK ;]

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Ta snap shove imo.

  6. #6
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    143
    A gdzie tu masz check/raise? Przeciez przeciwnik gra IP i zagral normalny raise :P

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    353
    No fakt
    Spushowałem i pokazał slowplayowane KK.