Strona 88 z 94 PierwszyPierwszy ... 38788687888990 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 871 do 880 z 939
  1. #871
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    101
    Wychodzi na to, ze starzy klienci dostaja 30% RB i to wszystko. Teraz z czystej ciekawosci: moze mi ktos wyjasnic jak wyglada sytuacja gdybym nie mial tego RB i zbieral normalnie punkty CPP? Dajmy na to, ze uzbieralem w miesiacu 30k CPP. Patrzac na te tabelke na stronie wychodzi, ze dostalbym 200$. Dla 70k czy tez 100k bedzie to zawsze 400$. Dobrze to rozumiem, bo strasznie kiepski mi sie ten system wydaje?
    Druga kwestia to gdzie moge zobaczyc ile juz rake'u zrobilem(dawniej w PlayersArea)?

  2. #872
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    21
    Jak to jest z Depozytem?? Jak dokonam teraz depozytu na nowym Celeb Pokerze a na starym juz wykorzystalem to i tak go otrzymam ??
    Ludzie z supportu napisali mi ze nie ma juz rakebacku.
    Kazdy pisze cos innego. Niezly bajzel.

  3. Witam,

    Depozyt bonus na iPoker jest niezależny od tego na Bosie. Cloud, jeśli wykorzystałeś go na Bossie teraz możesz jeszcze raz z niego skorzystać, czyli 100% up to 600$

  4. Witam,

    Soft już jest dostępny do pobrania.

  5. #875
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    162
    jak towkoncu jest z rake backiem,mozee ktosjasno wytlumaczyc?
    i cop z rake ugranym tego miesiaca na bos medii???

  6. #876
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    21
    Jak przenosiliscie sie z BM ->IPoker to przenosiliscie kase wszystkich graczy. Teraz nie moge wyplacic kasy przez netellera bo by wyplacic trzeba pierw wplacic. Na netellerze nie mam takich funduszy by wykorzystac bonus pierwszego depozytu wiec wolalbym pierw wyplacic i wplacic.
    Da sie jakos to ominac??
    Powiedzmy ze pierwszy depozyt nie bedzie sie liczyl jako ten bonusowy tylko po to by zarejestrowac netellera.
    Lub poprostu mozecie przypisac netellera ktorego podam do mojego konta i spokojnie bede mogl wyplacic??

  7. #877
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    162
    As part of the iPoker Network, Celeb Poker is not allowed to offer Rakeback
    anymore.

    Migrated players who had Rakeback deals in the past will be able to receive
    monthly 30% ?loyalty bonuses? if they make minimum $100 rake+fee per month.

    dostalem taka odpododnosnie rake backu
    pytanie,jak wyjda na tym starzy gracze celeba?

    i jescze mi kolesnapisac ze nie uwzgledaniaja rake z bm z sierpnia nc


    ZLODZIEJEE!!!!!!!!!!!!!!
    Ostatnio edytowane przez Nalbandian ; 14-08-2009 o 17:57

  8. #878
    jestem obecnie w szkocji i chcialbym sobie pograc na Celebie,ale nie wiem czemu nie moge sciagnac nowego oprogramowaniaa jesli chodzi o rakeback to dostalem wiadomosc na poczte,ze nic sie nie zmienia,czyli 30% zostaje.Wiec w koncu jak jest???Pozdrawiam!!

  9. #879
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    101
    W tym watku pytalem na poczatku miesiaca co z rakebackiem za sierpien(wole wiedziec od razu czy nie lepiej odpuscic sobie granie) i Pani Aneta powiedziala, ze ten RB zostanie normalnie wyplacony pierwszego dnia wrzesnia. Pozatym we wszystkich mailach do mnie mowione jest dalej o normalnym RB 30%. Jezeli wszystko to okazaloby sie klamstwem i jeszcze RB za sierpien nie zostalby wyplacony to... brak slow.
    Regulaminy iPoker regulaminami ale w ongame tez byl zakas bonusow 8x a tower wciaz je oferuje.

  10. Witam,

    Jeśli gracz otrzymywał rakeback na Bossmedia, teraz też będzie otrzymywał.
    Nowi gracze, którzy się zarejestrują takiej możliwości nie mają.
    Limit jest 100$ czyli powiedzmy około 70€ (przy 100€ na bossie) aby otrzymać bonus miesięczny.
    Ogólnie, to nie jest nazywane rakeback tylko loyaly bonus.

    pozdrawiam