Strona 9 z 10 PierwszyPierwszy ... 78910 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 95

Wątek: Rakeback

  1. #81
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    496
    no przeciez to oczywiste ze malo 30% ale to jest oferta na ipoker a nie na bossa
    If you want 30% rakeback on iPoker then you MUST sign up with Celeb Poker today because we have now been informed that anyone who is a member of Celeb Poker when they move networks will be allowed to get 30% rakeback on the new network.

  2. #82
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    111
    na ipoker 30% to też żadna rewelacja

  3. #83
    50% to norma raczej.

  4. #84
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    305
    a da rade gdzies wiecej niz 50% ?

  5. #85
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    22
    A gdzie można dostać chociaż te 50%?

  6. #86
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    262
    Sieć Entraction. Od kopa macie bonus o wartości 20%, przy minimalnej grze nawet na NL10 robicie pierwszy prog dodatkowe 16%, jeszcze troszke wiecej (dalej wystarczy grać nie dużo na NL10) i macie 20%, jak ktoś gra wyżej niż NL10 bez problemu zrobi 30% (razem 50%). A maxa można wyrobić nawet 45% + 20% = 65% ale to już trzeba pograć więcej. Ja grając od 2 lat na tej sieci zawsze mam minimum 50%, trzeba tylko odpowiednio manipulować bonusem. Dodatkowo są jeszcze inne promocje ponad bonus i rakeback ktore tez daja gotowke. Dziwia mnie posty, ktore mowia ze pokerstars daje jeden z najlepszych zwrotow na rynku. Nie tylko dlatego ze to liczylem, ale tez ze zdrowego rozsadku. Oni sciagaja graczy tym ze... maja duzo graczy. Nie potrzebuja bonusow i rakebacku - przeciez welcome bonus na poziomie 50$ to smiech na sali. Jesli ktos jest zainteresowany jak co zrobić krok po krkou na entraction to prosze o kontakt na priva.

  7. #87
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    201
    Cytat Zamieszczone przez Finian Zobacz posta
    A gdzie można dostać chociaż te 50%?
    Mogę dać Ci namiary do regsów na bossie, od nich masz 30% RB + bonus od depo, razem wychodzi 50% RB

  8. Czyli te rakebacki na Bossie dotyczą rakebacku 30% i promocji od depozytu 20%? Przecież te promocje od depozytu trwają maksymalnie kilka miesięcy, po których już nie będzie 50% tylko 30% za sam właściwy rakeback.

  9. #89
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    262
    Nie wiem jak jest na bossie ale na entraction bonus jest raz na dwa miesiace i trwa miesiac, a da sie zrobic tak zeby byl co miesiac i trwal meisiac , czyli caly czas. :-].

  10. #90
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Cytat Zamieszczone przez gumol Zobacz posta
    Czyli te rakebacki na Bossie dotyczą rakebacku 30% i promocji od depozytu 20%? Przecież te promocje od depozytu trwają maksymalnie kilka miesięcy, po których już nie będzie 50% tylko 30% za sam właściwy rakeback.
    hmmm...zawsze mozna przejsc do kolejnego roomu po kilku miesiacach?