Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    Malta
    Posty
    627
    Witam
    Wpadla mi do glowy pewna idea... Ostatnio grajac mialem duzo, naprawde duzo szczescia i postanowilem ze pewna symboliczna czesc, przekaze na rzecz tych, ktorym tego szczescia w zyciu troszke zabraklo. (niech to bedzie forma podzieki dla mojego losu)...A teraz do rzeczy...Moze znalezliby sie jeszcze jacys chetni wygrywajacy, ktorzy przylaczyliby sie do mojej idei, z duzych wygranych jakas niewielka czesc przekazalibysmy dla kogos potrzebujacego.(ktoremu wlasnie troszke szczescia w zyciu zabraklo).
    Wyobrazam to sobie w ten sposob, ze w kazdym miesiacu wybralibysmy na jaki cel przeznaczyc zgromadzone pieniazki. Mysle ze w ten sposob, swiat chociaz w mikroskopijnej czesci stalby sie lepszy. Wiadomo, ze kazdy trzyma swoja kase, ale...czasami to mile uczucie poczuc ze zrobiloby sie cos lepszego.
    Zapraszam do ew. dyskusji i ew. kontakt jezeli beda takowi chetni. Nasze drobne srodki, moglibysmy gromadzic np. jako POKER POLSKA i w ten sposob anonimowo wspierac fundacje itp.

    Z gory prosze o niezamieszczanie zlosliwych komentarzy.
    Oczywiscie czy znajda sie chetni czy nie, ja swojego postanowienia dotrzymam

    Serdecznie pozdrawiam

  2. #2
    Dołączył
    Nov 2004
    Posty
    253
    No prosze i w ten oto sposob Ownerek wymyslil kolejny ciekawy sens istnienia, przynajmniej w nieformalnej wersji stowarzyszenia POKER POLSKA

    Pomysl mysle dobry, szkoda ze niestety nie moge narazie przez jakis czas lapac te wieksze wygrane, ale jak przetrwa to sie kiedys dolacze.

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2003
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    418
    Czy jak będę miał długą pechową serię na ps, to załapię się też na jakąś pomoc :wink:

  4. #4
    Dołączył
    Nov 2004
    Przegląda
    Kartuzy/Gdynia
    Posty
    42
    jasne Pinio
    :lol:

    a jak


    zawsze możesz liczyć na naszą pomoc Duchową :P :lol:

    po każdej Twojej przegranej łączymy się z Tobą w bólu :lol: