Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 65
  1. #51
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Nie chodzi o to, żeby powiedzieć komuś "zagrałeś jak donk", tylko wyjaśnić dlaczego zagrał jak donk. Grając z gośćmi typu 75/6 też się często od nich dowiaduję, że zagrałem jak donk

  2. #52
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    Nie chodzi o to, żeby powiedzieć komuś "zagrałeś jak donk", tylko wyjaśnić dlaczego zagrał jak donk. Grając z gośćmi typu 75/6 też się często od nich dowiaduję, że zagrałem jak donk
    A nie lepiej sprawić żeby sam zastanowił się czemu zagrał jak donk?

  3. #53
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    Nie chodzi o to, żeby powiedzieć komuś "zagrałeś jak donk", tylko wyjaśnić dlaczego zagrał jak donk. Grając z gośćmi typu 75/6 też się często od nich dowiaduję, że zagrałem jak donk


    O właśnie wczoraj gram sobie i siedzi koleś po 90 rękach staty 94/76 xD
    Koles preflop zagrywa od razu allin jakis z AA bo wie ze i tak tamten go sprawdzi ten insta call z buttona z J3o i dostaje 2 trójki na flopie po czym pisze why you go allin with AA? You are donk xD no kurde xD nie dosc ze po 90 rekach byl 7bi na plus to jeszcze tak pisal xD

  4. #54
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    22
    Oskarek po bardzo podobnym zagraniu jak to, które opisałeś powyżej straciłem niedawno nowiutką myszkę Logitecha.Ja nie wiem skąd się biorą tacy ludzie...

  5. #55
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    Pamiętam jak kiedyś wrzuciłem tu pierwszą rekę i mash napisał mi komentarz "wiesz może lepiej jednak nic nie napiszę bo się obrazisz" to bardzo mi się spodobała ta analiza i zmusiła mnie do *pomyślenia* nad zagraniem, do dojścia do własnych wniosków.

    Bo analiza typu opisz mi to, wylicz to i to, wyjaśnij tamto i koniec - to odrobienie za kogoś zadania domowego.*

    * - chyba, że w temacie wyniknie konstruktywna dyskusja oraz wymiana różnych od siebie poglądów, wtedy jak Trias napisał może to być korzystne dla obu stron.

    Często jednak ktoś wrzuca rękę prosi o napisanie czy zagrał dobrze, traktuje to potem albo jako herezję albo jako aksomat a nie podejmuje dyskusji. Sam tak robiłem, ale czy to nie jest własnie marnowanie czasu osobom które odpisują? Nie jest to EV-? Takie dogłębne ocenianie rąk na sucho bez rozpoczęcia jakiejś większej burzy mózgów na temat danego zagrania? Jak wspomniałem - odrobienie za kogoś zadania domowego?

    W skrócie: należy odróżnić dyskusję, "burzę mózgów" np: http://forum.pokerzysta.pl/loza-szyd...-san-remo.html
    od suchej oceny rozdania, określenia range po statach, wyliczenia eq, fe, uzasadnienia podjęcia decyzji i koniec na ten temat. Rybka zamiast wędki.

    Z resztą nie ważne, czas wracac do roboty bo papiery czekają ;p
    A skąd wiesz, że doszedłeś do dobrych wniosków co do tego rozdania?

    I jak ma wyniknąc jakakolwiek dyskusja gdyby wszyscy mieli takie podejście jak ty? "Ja tylko wrzucam swoje rozdania, nie pomagam innym"

    Od kiedy pomoc na "opisz mi to, wyjaśnij mi to" jest odrabianiem za kogoś zadania? Jak ktoś czegoś nie rozumie to prosi kogoś kto to rozumie o wyjaśnienie. Zgodzę się co do "policz mi to".

    No i po ch... wrzucasz swoje ręce, skoro to nie ma sensu - "ocenianie rąk na sucho".

    Nie pierdol teraz o burzach mózgu i nie próbuj się bronić. Jestes pijawką, która chciałaby wykorzystać innych sam nie dając nic w zamian. Ja to bym ci bana dał na stałe na IP. Jakbym tak myślał jak ty to bym raczej o tym nie mówił głośno. Ale nie ty pierwszy. CGcośtamcośtam kiedyś pisał coś w stylu "zrób to, ale nie powiem ci dlaczego, bo to jest -EV dla mnie".

  6. #56
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez PeriMCS Zobacz posta
    Jestes pijawką (...) Ja to bym ci bana dał na stałe na IP.
    lol @ forumowi napinacze.

    A "CGcośtam" (CGJung0) pisze bardzo sensownie, więc najwidoczniej miał swoje powody.
    Ostatnio edytowane przez anoxic ; 05-08-2009 o 20:48

  7. #57
    Widze ze kolejne forum na ktorym anoxic nie moze sie zaklimatyzowac. Ale sie nie dziwie sam uwazam to za idiotyzm i nigdy nie odmawiam pomocy, jak tylko moge choc sam jakims pro nie jestem. Ale kiedys i nawet teraz jak prosze o pomoc zawsze sie znajdzie osoba co ow rady udzieli. Osobiscie mam nadzieje ze juz nikt nie pomoze ja napewno nie.

  8. #58
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez piachu01 Zobacz posta
    Nie powiedziałem, że nie. Każdy orze jak może.


    W ogóle czego Ty oczekujesz? Ktoś dał posta typu:"jeżeli mnie nie powstrzymacie to przegram rolla! Więc pwstrzymujcie!" i wszyscy mają pisać:"Proszę Cię nie przegrywam całego rolla. No nie rób tego. Dam Ci moje konto do serwisu instruktażowego tylko nie rób tego"?

    W pokerze jest tak, że jak jeden przegrywa to drugi wygrywa. Jak ktoś "grozi", że przegra rolla to ja mu przygotuje czerwony dywan do stolika pokerowego.
    This!

    Zapomniałem zacytować. Jak ktoś zadaje głupie pytania to nie widzę powodu żeby mu sensownie odpisywać. Piachu ma rację.

    A o moją aklimatyzację się nie bój.

  9. #59
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Już nie chciało mi się na to odpisywać, ale skoro ten post odkopują, to odpowiem:
    Cytat Zamieszczone przez piachu01 Zobacz posta
    W ogóle czego Ty oczekujesz? Ktoś dał posta typu:"jeżeli mnie nie powstrzymacie to przegram rolla! Więc pwstrzymujcie!" i wszyscy mają pisać:"Proszę Cię nie przegrywam całego rolla. No nie rób tego. Dam Ci moje konto do serwisu instruktażowego tylko nie rób tego"?
    Nikt ci nie każe odpowiadać, możesz to zwyczajnie zignorować.
    Cytat Zamieszczone przez piachu01 Zobacz posta
    W pokerze jest tak, że jak jeden przegrywa to drugi wygrywa. Jak ktoś "grozi", że przegra rolla to ja mu przygotuje czerwony dywan do stolika pokerowego.
    I dobrze, przecież nie każę ci jeszcze unosić się honorem i mu ten bankroll zwrócić, jak go wygrasz od niego. Ale to nie znaczy, że powinieneś go do tego skłonić każdym możliwym sposobem, są pewne granice. Może też podczas gry rzucasz tekstami w stylu "twoja stara...", żeby wpędzić przeciwników w tilt?

  10. #60
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Ja z reguły staram się tiltować przeciwników głupimi tekstami na czacie. Image donka + wkurwienie rywali FTW