Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    296
    Mozecie zalogowac sie na Expekta?
    Czy to tylko u mnie jakies problemy;/

  2. #2
    Właśnie wystapił jakis problem z całą siecią ipoker. Jeszcze nie wiem, co sie stało, ale postaram sie jak najszybciej dowiedzieć.

  3. #3
    mozna sie zalogowac ?
    raz wpisalem bledne haslo i juz kupa na strone moge na klienta nie ;/
    poprosilem o nowe i tez nie dziala

  4. #4
    Skontaktuj się z supportem. Na pewno pomoga rozwiązać problem.

  5. #5
    live suport nie dal rady do tego sie rozlaczyli sami podczas rozmowy pfff
    moge miec czasowo zablokowane IP ?

  6. #6
    Wszystkie problemy wynikają z wczorajszego update'u softu ipoker. Prosze napisz 9najlepiej po polski) na mail supportu i przedstaw im całą sprawę. Zanim to zrobisz spróbuj wyczyścić historię i poliki cookie w ustawieniach internetowych - często to pomaga. Jak nic się nie zmieni, to pisz mail, a do mnie na priva wyślij swój login - będę to osobiście nadzorował.

  7. #7
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    2
    Witam,

    Na wstępie powiem że chciałem to załatwić przez support wszelkimi sposobami ale z nieznanych mi przyczyn nie mogli zrozumieć całkowicie o co mi chodzi.

    Poprostu zarejestrowałem sie jako nowy urzytkownik inaczej utworzyłem nowe konto, ale na formularzu zgłoszeniowym podałem nieprawidłowego maila, literówka poprostu : zamiast "corrado@satfilm.net.pl podałem "corrad@satfilm.net.pl". w wyniku tej pomyłki nie doszedł do mnie mail potwierdzający i zakańczający proces rejestracji, więc jeśli jest taka możliwość to czy ten mail mógłby zostać jeszcze raz wysłany tylko że na ten prawidłowy adres ??

    Dzięki
    Pozdrawiam

    Corrado

  8. #8
    Postaram sie to załatwić jak najszybciej. Jesli nie dostaniesz mail'a do jutra rano, to daj mi znać.

  9. #9
    Problem powinien juz być rozwiązany. Szczegóły masz w prywatnej wiadomości, którą Ci wysłałem.