Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    10
    Witam. z góry przepraszam jeżeli to nie miejsce na ten temat ale nie mogłem znaleźć podobnego ani takiego samego...

    przeglądając sobie dzisiaj turnieje na pokerstars jest turniej który się nazywa Pokerzysta Freeroll - i jaki on jest freeroll skoro trzeba mieć bilet. Sądzę że to chodzi o to forum, że każdy użytkownik forum posiada taki bilet jeżeli się zarejestruje po przez pokerzystę??
    Proszę kogoś o wyjaśnienie.

    Pozdrawiam kokos3k

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    ticket otrzymują tylko ci którzy rejestrowali się na pokerstars *PRZEZ* linka z forum pokerzysta.

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    10
    a co z takimi którzy mieli konto dużo wcześniej a dopiero teraz się zalogowali na forum??jest to trochę chyba nie fair...
    Skoro teraz i tak jestem członkiem itp itd też "powinienem" takowy otrzymać... ?
    Albo co zrobić żeby być uważany za członka forum i otrzymywać takie bilety ?

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    99% graczy z tego forum nie ma biletu do tego turnieju.
    To jest frirol tylko dla tych, którzy kliknęli na tego linka -> pokerstars , i stamtąd ściągnęli soft.

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    10
    wiesz ja nie wiedzialem ze takie cos wogole jest, jestem poczatukjacym graczem, gdbym wiedzial ze takie rzeczy sa to napewno bym z nich skorzystal. czyli rozumiem ze nie da sie nic z tym zrobic ??

    a czy mozna jakis turniej stworzyc??

  6. #6
    Cytat Zamieszczone przez kokos3k Zobacz posta
    wiesz ja nie wiedzialem ze takie cos wogole jest, jestem poczatukjacym graczem, gdbym wiedzial ze takie rzeczy sa to napewno bym z nich skorzystal. czyli rozumiem ze nie da sie nic z tym zrobic ??

    a czy mozna jakis turniej stworzyc??
    Jak masz na PS 2k FPP to piszesz do supportu i prosisz o możliwość tworzenia własnego turnieju, a oni Ci pozwalają i wszyscy są kontent.

  7. #7
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    10
    dobra to wielkie dzięki za informację.
    Temat do zamknięcia.