Strona 86 z 94 PierwszyPierwszy ... 36768485868788 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 851 do 860 z 939
  1. Nowy system punktowy zostanie wprowadzony 12 Sierpnia. Każdy gracz jeszcze będzie powiadomiony o tym. Postaram się jeszcze dzisiaj umieścić kilka informacji odnośnie tego co ze starymi punktami FPP i nowym systemem.

    pozdrowienia

  2. #852
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    Jakies reload bonusy dla starych graczy sa obecnie?

  3. #853
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    101
    a normalny rakeback 30% za ten miesiac bedzie wyplacony?

  4. #854
    Zmiana jest taka że od 12sierpnia Celeb przechodzi do ipoker
    Ostatnio edytowane przez BAMBARYLA ; 03-08-2009 o 21:48

  5. cartman: tak, rakeback zostanie wypłacony tak jak zwykle, za sierpien -> 1 września

  6. #856
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    101
    Mam nadzieje, ze pozostajecie przy obecnej walucie?
    No i jeszcze jedno pytanko, dostalem juz maila o zmianie softu i jest tam cos takiego:
    Musisz wiedzieć, że nie będziesz uprawniony do wzięcia udziału w jakiejkolwiek promocji Klubu VIP przy użyciu Twoich punktów CPP (CelebPoker Punktów), chyba, że otrzymasz specjalne zaproszenie.
    O co chodzi? Pierwsze slysze o jakis CPP, chyba ze chodzi o fpp ktore i tak wszystkim zostaly wyzerowane.
    Bedzie jakis wybor, ze albo stale 30% rb albo jakies zbieranie vipow czy moze jedno i drugie? Da rade cos zdradzic?

  7. #857
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    21
    Tez mnie ciekawi jaka bedzie waluta na nowym sofcie? Zostanie Euro czy bedzie jakies przewalutowanie? Po jakim kursie?

  8. #858
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    160
    Pozostanie Euro

  9. #859
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    raciborz
    Posty
    70
    Właśnie pojawiła się nowa strona Celeb,niestety dla mnie całkowicie nieczytelna.Tymbardziej że mój angielski=0.Będzie Polska wersja?,ktoś morze mnie poprowadzić?,jak to zainstalować?

  10. #860
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1
    witam wrzuccie instalke na jakis serwer typu rapidshare czy cus innego bo nie dam rady sciagnac z ich strony pozdrawiam serdecznie dziekuje za przysluge