Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Nl30 - TT

  1. #1
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    29
    Jak rozgrywacie to rozdanie vs unknown opponent? Hero - LAG


    OnGame No-Limit Hold'em, $0.30 BB (10 handed) - OnGame Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Button ($14.55)
    SB ($8.15)
    BB ($40.77)
    UTG ($29.55)
    HERO ($36.98 )
    UTG+2 ($35.69)
    MP1 ($17.80)
    MP2 ($29.55)
    MP3 ($25.89)
    CO ($29.55)

    Dealt to hero:

    Preflop:
    1 fold, HERO bets $1.05, 7 folds, BB calls $1.05

    Flop: ($2.10) , , (2 players)
    BB bets $1.20, HERO raises to $3.15, BB calls $3.15

    Turn: ($9.60) (2 players)
    BB bets $3.30, HERO folds

    Total pot: $12.90 | Rake: $0.42


    Jego bet na turn kompletnie zamieszal mi w glowie i zdecydowalem, ze poczekam na lepsze okazje. Jak Wy to rozgrywacie?

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    789
    "Hero - LAG" nie ma znaczenia, skoro nie masz "historii" z przeciwnikiem.

    Wybrałeś najgorszą linię z wszystkich dostępnych. Rozumiem, że raise na flopie to:

    1) Zagranie dla wartości.

    2) Bronisz swojej ręki przed licznymi drawami i postanowiłeś, że cena za zobaczenie turna w okolicach 1/2 pota przez BB jest za niska.

    Zgadzam się i grałbym podobnie. Przyjmując takie założenia na turnie NIGDY nie powinieneś zrzucić. A fold do donkbeta 1/3 pota na kolejnej ulicy woła o pomste do nieba. Turn w postaci 6c absolutnie nic nie zmienia. Widzisz rękę, której ta karta pomogła? T7 mało prawdopodobne, gdyż sami trzymamy aż dwie TT. Na co stawiasz przeciwnika? Ja bym na turnie raisował.

  3. #3
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    29
    Cytat Zamieszczone przez Tamar Zobacz posta
    "Hero - LAG" nie ma znaczenia, skoro nie masz "historii" z przeciwnikiem.
    Moze miec znaczenie, bo nie twierdze, ze to moje pierwsze rozdanie z tym przeciwnikiem, a nie moge wykluczyc, ze mial na mnie jakies notatki lub uzywa PT. W kazdym razie ja na niego nie zwrocilem specjalnie uwagi dlatego jest "unknown"
    Cytat Zamieszczone przez Tamar Zobacz posta
    Widzisz rękę, której ta karta pomogła? T7 mało prawdopodobne, gdyż sami trzymamy aż dwie TT. Na co stawiasz przeciwnika? Ja bym na turnie raisował.
    Wiem, ze to bez znaczenia, ale zaledwie pol godziny wczesniej przegralem w podobnych okolicznosciach TT vs T7. Dlatego wolalem nie przywiazywac sie za bardzo do mojej overpary, bo to tylko NL30 i czesto przeciwnik pokaze jakis trash typu 68, 49 lub nawet 57.
    Z cala pewnoscia masz racje i fold byl slaby. Troche zdezorientowal mnie ten bet na turnie.

    Dzieki za opinie.