Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    496
    Szanowny Panie xxxx

    Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pokerową.


    Z przykrością informujemy, że niestety serwis pokerowy nie jest dostępny we wszystkich językach, które są oferowane na naszej stronie. Nie oferujemy serwisu pokerowego w języku polskim.

    Wszelkie pytania dotyczące pokera prosimy formułować w języku angielskim, wysyłając e-maila na adres poker.en@bwin.com

    Bardzo nam przykro za wynikłe w związku z tym niedogodności.

    W razie dalszych pytań jesteśmy do Pana dyspozycji.


    Z poważaniem

    Team z bwin
    normalnie no coments

    to co ten gosc tam robi ? niech to przetlumaczy co napisalem na angielski i wysle do odopowiedniego dzialu, chyba umie skoro tam pracuje

    pewnie tylko po to zatrudnili polaka zeby pisal nam ze support nie obsluguje jezyka polskiego i nie umie tlumaczyc na angieslki

  2. #2
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    29
    To stala formulka, ktora wysylaja wszystkim. pozdrawiam

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    bwin przeciez jeszcze od czasow betandwin nalezy do scislej czolowki robienia idiotow ze swoich klientow i to nie tylko o pokera chodzi a o cala oferte.

    ale widac ze jest to dochodowy interes :P

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    Mi tak wszyscy odpowiadaja xD Nie tylko BWIN np MoneyBookers... gdzie po 10 mailu w koncu mi odpowiedzieli na pytanie

  5. #5
    Nie mają polskiego supportu? Mi się zdaje, że parę miesięcy temu jeszcze mieli ...

  6. #6
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    City of Angels
    Posty
    39
    Z tego co kojarze to bwin jakos ostatnio wprowadzil nowe oprogramowanie pokerowe i moze to nie byla jedyna zmiana moze dodatkowo dla wszystkich Polakow zlikwidowano polski support ot taki prezent od bwina...

  7. #7
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    16
    Czy ktoś mi powie gdzie na bwin sprawdzić ile punktów zostało do uwolnienia bonusa? Wpisałem kod bonusowy, ale nic nie mogę znaleźć. Support oczywiście nie odpowiada.

  8. #8
    Dołączył
    Sep 2008
    Przegląda
    Chrzanów/Kraków
    Posty
    9
    Cytat Zamieszczone przez ms84 Zobacz posta
    Czy ktoś mi powie gdzie na bwin sprawdzić ile punktów zostało do uwolnienia bonusa? Wpisałem kod bonusowy, ale nic nie mogę znaleźć. Support oczywiście nie odpowiada.
    Logujesz się na stronie bwin, następnie "Moje konto", a później "Mój poker".

  9. #9
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    16
    Dzięki wielkie!