Strona 23 z 26 PierwszyPierwszy ... 132122232425 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 221 do 230 z 260
  1. #221
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    165
    dać szansę tym co mają mniejszy stack będzie więcej zabawy w dobrym towarzystwie (romek i tak odpadniesz jako 1 więc cicho tam być:P )

  2. #222
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    23
    co do Romka sie zgodze ( odpadnie jako pierwszy mam nadzieje pucia ze sie postarasz he...stack im wiekszy tym ok, chipsow nie bedzie wiecej tylko wieksze nominaly wiec sie zmiescimy, a gra bedzie bardziej agresywna no i widze ze dla 3-ciego w pre-mastersie jest przewidziana stowka...mily gest za 13 tyg. siedzenia z wartiatami przy stole dobrych rak i powodzenia..niech wygra lepszy

  3. #223
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    28
    Zapowiada sie dluuuga graA co do premastersa. Mysle że najsprawiedliwej by było aby wszyscy gracze mieli tyle samo zetonow i rowne szanse na awans do finału. Co wy na to?

  4. #224
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    28
    A zapomnialem nie wiem czy sie pomiescimy przy jednym stole w 10 osob. W koncu sam Pucia zajmuje 2 miejsca

  5. #225
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    18
    kiedy teraz graCIE?

  6. #226
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    215
    dziś jest pre-masters, normalnie powinien byc rebuy ale ze wzgledu na to ze jeden stol bedzie zajety moze byc odwołany. ale jakis sng może ruszy lub cash


    12k chipsów przy blindach 25/50 i t=25min zwiastuje kilka godzin dobrej zabawy. ja bym nic nie zmieniał.
    Ostatnio edytowane przez Wjesiek ; 30-07-2009 o 11:14

  7. #227
    dzien dobry

    ja tylko chcialem sie przywitac i zapowiedziec, ze jesli nawet nie zalapie sie do mastersa, to pucia wyrazil chec abym gral w jego imieniu. moje ostatnie rady i godne reprezentowanie wojtka, udowodnilo, ze tylko dzieki mojej strategii wojciech, utrzymywal sie w grze. puci bardzo to zainponowalo. drugorzedna sprawa jest fakt, ze przyjal korzysc materialna w postaci kulek i darmowego HP na nastepnej imprezie PB.

    pzdr
    arek sroka

  8. #228
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    165
    dziwne bo ja nic o tym niewiem ja nie wyrażam zgody ale slyszałem że wojtek z miłą chęcią odstąpi od gry bo zrozumiał swój błąd gdy zabral Tobie karty i zaczął grac sam

  9. #229
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    18
    a w sobote jest jakis turniej?
    być moze bede w słupsku i cos bym pograł:P

  10. #230
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    162
    Czy w przyszłym tygodniu cos gracie? (czwartek, 6tego - niedziela 9tego sierpnia). Bede w poblizu i wpadlbym moze.
    O ktorej i jakie wpisowe?