Strona 14 z 23 PierwszyPierwszy ... 41213141516 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 225
  1. #131
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Wrocek,Wroclove, Breslau
    Posty
    969
    Cytat Zamieszczone przez zbig2004 Zobacz posta
    Moze się zjawie..na 80%
    Veni, Vidi, Vici

  2. #132
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    1
    Czy to nie Ty mnie przypadkiem wyeliminowałeś? QQ vs A9? Odpadłem na 8 miejscu ale spodobało mi się . Czy oprócz tego kasyna można jeszcze we Wrocławiu pograć w podobnych turniejach?

  3. #133
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Wrocek,Wroclove, Breslau
    Posty
    969
    Cytat Zamieszczone przez kinde Zobacz posta
    Czy to nie Ty mnie przypadkiem wyeliminowałeś? QQ vs A9? Odpadłem na 8 miejscu ale spodobało mi się . Czy oprócz tego kasyna można jeszcze we Wrocławiu pograć w podobnych turniejach?
    Przypadkiem ja...
    zapraszam w poniedziałki do Saloniku przy ul. Braniborskiej 2-10na podobny turniej ( patrz wątek Rebuy Tournament by Obywatel G) lub na Wakacyjna Ligę by Unibet w Tawernie( niedziela godz. 18) lub w Olimpicu - rozpiska turniejów na ich stronie. Tak więc praktycznie codziennie coś się dzieje.. tylko nie zawsze frekwencja dopisuje

  4. #134
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    150
    Witam wszystkich

    może ktoś napisać jak wygląda frekwencja w tym kasynie?
    tak średnio ile osób gra we wtorki a ile w czwartki

    z góry dzięki za info

    pozdrawiam

  5. #135
    Dołączył
    Jun 2009
    Przegląda
    Wroclaw
    Posty
    40
    Sa tylko dwa stoly wiec max. 20 osob. Na dzis nie ma juz miejsc, w zeszlym tygodniu tez byl komplet. W czwartki przy dobrych wiatrach znajdzie sie 10+ osob.

  6. #136
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    150
    dzieki za info
    czyli rozumiem że lepiej rejestrować się online?

    pytam bo jeszcze w kasynie nie byłem, ale jak nic nie wypadnie to chciałbym zagrać w czwartek

  7. #137
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    29
    Najlepiej rejestrować się telefonicznie pod numerem tel. 071 719 86 33. Opłatę turniejową należy wnosić przed rozpoczęciem turnieju w kasie.

  8. #138
    Dołączył
    Jun 2009
    Przegląda
    Wroclaw
    Posty
    40
    Nie polecam tego turnieju. Po zmianie struktury blindy zmieniaja sie za szybko. Zakladajac ze uda Ci sie w pierwszych 3 poziomach rebuy'owych( 10/20,30/60,40/80 po 20 min w czasie ktorych krupierzy zbieraja kase i wydaja rebuy'e = max. 20 rozdan)podwoic poczatkowy 1000 i dokupisz addona (2000) to dysponujesz 4 tys. W pierwszym 20 min poziomie po przerwie znow musisz sie wzmonic, bo nastepny poziom to 100/200 i ze swoimi 4 tys masz =>20 BB wiec jedyne co zostaje to wsuwanie all ina bo normalna gra raise + cb (7BB) mija sie z celem...
    Tak wiec w pierwszej kolejnosc liczy sie szczescie, a dopiero pozniej umiejetnosci.
    Lepszym turniejem jest piatkowy freezuot z stackiem poczatkowym 5000 blindami startujacymi od 25/50 i 30 min poziomami.

    PS. Dzisiejsza frekwencja na tym turniej bedzie raczej mniejsza niz w zeszlym tygodniu.

  9. #139
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Wrocek,Wroclove, Breslau
    Posty
    969
    Cytat Zamieszczone przez Billu Zobacz posta
    Nie polecam tego turnieju. Po zmianie struktury blindy zmieniaja sie za szybko. Zakladajac ze uda Ci sie w pierwszych 3 poziomach rebuy'owych( 10/20,30/60,40/80 po 20 min w czasie ktorych krupierzy zbieraja kase i wydaja rebuy'e = max. 20 rozdan)podwoic poczatkowy 1000 i dokupisz addona (2000) to dysponujesz 4 tys. W pierwszym 20 min poziomie po przerwie znow musisz sie wzmonic, bo nastepny poziom to 100/200 i ze swoimi 4 tys masz =>20 BB wiec jedyne co zostaje to wsuwanie all ina bo normalna gra raise + cb (7BB) mija sie z celem...
    Tak wiec w pierwszej kolejnosc liczy sie szczescie, a dopiero pozniej umiejetnosci.
    Lepszym turniejem jest piatkowy freezuot z stackiem poczatkowym 5000 blindami startujacymi od 25/50 i 30 min poziomami.

    PS. Dzisiejsza frekwencja na tym turniej bedzie raczej mniejsza niz w zeszlym tygodniu.
    To dość ciekawa uwaga, o ile pamietam w niedziele i wtorki jest podobna struktura a nawet gorsza bo stack poczatkowy wynosi 500 a frekwencja dopisuje... jak pisałeś są komplety...

  10. #140
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    181
    a jak jest z frekwencją na piątkowych freezoutach? też są komplety?