Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20
  1. #11
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    5
    Nie trzeba wcale byc magikiem. Moj wykres NON SD pnie sie lepiej w gore niz SD :P

    Imageshack - 16342710

  2. #12
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Valuetown
    Posty
    365
    Cytat Zamieszczone przez Wojtek_112 Zobacz posta
    Ano jest tak, że poprawna forma to "tą" a nie "tę"
    Jaja sobie chyba robisz .

  3. #13
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Cytat Zamieszczone przez Wojtek_112 Zobacz posta
    Ano jest tak, że poprawna forma to "tą" a nie "tę"
    Generalnie ja nie pouczam nikogo robiącego błędy.

    Ale jeśli taka właśnie osoba, będąc jeszcze świadoma swej ułomności wygłasza brednię jak ta powyżej to ciężko przejść wobec tego obojętnie

  4. #14
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Cytat Zamieszczone przez Wojtek_112 Zobacz posta
    Kajsper o jakich artykułach i video mówisz??
    Generalnie staram sie szukać, ale ciężko coś znależć odnośnie micro.
    kEjsper

    bardzo, bardzo duzo bardzo, bardzo ciekawych artykulow znalazlem na 2+2 (pooh bah + concept of the week), sciagalem tez filmy z 2+2, na samym poczatku ogladalem filmy z poker strategy (miedzy innymi Wanpiego od nas z forum, ktore byly super na poczatek), wszystko co bylo za darmo do obejrzenia obejrzalem chyba

    Ostatnio robilem kickbacki i kupujac PT3 przez Poker Savvy dostalem miesiac abonamentu do PS+ za free, nasciagalem mnostwo filmow i jeszcze wszystkiego nie zdazylem obejrzec. Tam jest dosc sporo filmikow dla poczatkujacych - na NL25 filmy robi SavvyChris, ktory tlumaczy wszystko bardzi powoli i bardzo dokladnie. Poza tym jest seria, ktora sie nazywa Red Line Rampage wlasnie dotyczaca wykresu NSD winings (3 odcinki NL50). Ogolnie na poczatku cokolwiek ogladajac od razu zauwaza sie poprawe w grze.

  5. #15
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    290
    Dzięki kEjsper. Postaram sie poszukać.

    Ale oczywiście musze odpowiedzieć ponom mądralińskim. Bo jakby mogło byc inaczej. Musze Woland napisać że ostatnie kilkadziesiąt minut spędziłem sprawdzając jaka forma jest poprawna i z tego co udało mi sie dowiedzieć to masz racje. Te brednie Aenimen wzięły się z wygóglowania owej niefortunnej frazy. Naprawde fajnie zrobiłeś , że zabrałes głos. Nie można siedzieć bezczynnie. Zdanie o żarcie mna wstrząsnęło i myśle że dzień dzięki temu dzień masz na duży EV+++. Udało mi sie dowiedzieć, że język polski cierpi straszne katusze z rąk nie tylko prymitywnych kmiotów, ale i niedouczonych dziennikarzy. Przyczyniają sie oni do tej wielkiej zbrodni dokonywanej na deklinacji zaimków(chyba, jesli błąd to koniecznie poprawcie) takich jak :tą, tę... Dochodzi nawet do tego, że zaczynają one przenikać do języka pisanego. Nie są już dopuszczalne tylko w języku mówionym, zaczynaja byc powszechne także w języku pisanym(to oczywiście błąd). Myśle, że wiem Woland w jakie ciuszki racjonalizmu przebierasz to wytykanie błędów. Pewnie juz nie raz tłumaczyłeś, jak to zależy ci tylko na tym rzeby ludzie pisali poprawnie. Masz racje, nie ma sie co obrażać i nastepnym razem może sie poprawi. Nie wiem czemu, ale coś mi sie wydaje że jednak trzeba mieć okreslony charakter. To tak jak z Tony G. Niby koleś po wszystkich jedzie i może mu to wyjść tylko na dobre(tilt itd...), ale jednak to nie jest kwestia racjonalnej decyzji. Trzeba takim poprostu być(nie mam nic złego na myśli). Tak samo tutaj. Nie wystraczy tylko sie znać na ortografii. Nie bedę już więcej pisał co o tym sądze i zachaczał innych dziedzin niż Jezyk polski. Oczywiście mogłem coś żle zrozumieć, lub pominąć(czytanie ze zrozumieniem...kurcze oby nie nawaliło)
    Podsumowując. Powinienem napisać TĘ LINIĘ i Woland miał racje.
    Woland najdelikatniej jak umiem postaram ci sie napisać raz i mam nadziej, że ostatni raz. Niczego mnie nie nauczysz, tylko
    ewentualnie zdenerwujesz i możesz sobie odpuścić
    Pisałem "na bieżąco", więc mam nadziej, że teraz nie zrobiłem jakichś kosmicznych byków.

  6. #16
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    290
    Jeszcze kwestia tego wykresu. To jest twój wykres? Kojaże podobny z 2+2 i koleś był trenerem

  7. #17
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    "żeby"
    Cytat Zamieszczone przez Wojtek_112 Zobacz posta
    rzeby
    "żeby"

  8. #18
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    290
    to wszystko co przychodzi mi do głowy, sam widzisz jak to jest

  9. #19
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    157
    Za Concept of the Week #18: Getting the most out of HEM/PT3:
    "one thing you should check is if that red line is due to your blind play and nothing else.

    Try this:
    1. Filter without the blinds, red line should go up. If this goes down you have a problem!"

  10. #20
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    290
    Szok! Jeśli o mnie chodzi to nie zdawałem sobie sprawy z tego, że bedzie taka różnica. Jak wyłączam blindy to mam czerwona linie systematycznie w góre. Na 20 k rąk z blindami mam -200. Bez blindów +80