Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20
  1. #11
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    ja polecam Omahe na plo2
    Ile nie podbijesz 7/10 graczy sprawdzi
    A tu easy call

  2. #12
    Cytat Zamieszczone przez kubali Zobacz posta
    Tzn. byłem prawie pewien, że ma QQ i myślałem nad zrzuceniem. Ale cóż dobrze wiedzieć że nie zrobiłem głupiego calla. Miał QQ
    Rośnie nam nowy Stu (no offence ), bo takie rzeczy wiedzieć to...

    btw. na PS się nie trapuje nigdy !!! tam dobry jest jeden system - ten przytoczony przez Rado. Jak się ktoś nie stosuje to mu asy łamią :P Jak byś włożył AI jako pierwszy na pewno by doszło
    Ostatnio edytowane przez shaggyr ; 23-07-2009 o 23:42

  3. #13
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    124
    Stosuję się do tego, lecz to była akurat jedna z niewielu sytuacji gdzie miałem przeczucie patrząc po statach i grze pre flop że jednak ma QQ lub KK. Chyba na tym polega ta gra?

    Żebyście nie myśleli że jestem aż takim donkiem, tutaj przykład jak najczęściej rozgrywam podobne ręce:

    http://www.pokerhand.org/?4505546
    Ostatnio edytowane przez kubali ; 23-07-2009 o 23:48

  4. #14
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez kubali Zobacz posta
    Stosuję się do tego, lecz to była akurat jedna z niewielu sytuacji gdzie miałem przeczucie patrząc po statach i grze pre flop że jednak ma QQ lub KK.
    A nie T8o przypadkiem?

  5. #15
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Cytat Zamieszczone przez kubali Zobacz posta
    Stosuję się do tego, lecz to była akurat jedna z niewielu sytuacji gdzie miałem przeczucie patrząc po statach i grze pre flop że jednak ma QQ lub KK. Chyba na tym polega ta gra?
    Pomijając już absurdalność tego typu rozumowania na NL2, przyznajesz się do totalnej niekonsekwencji w swych poczynaniach.

    Ok, obstawiasz go na KK/QQ. Ale swoich asów i tak nie zamierzasz zrzucić, bo w końcu sprawdziłeś. Więc po co był ten check? Miałeś jakiś plan w rozdaniu?

    No bo skoro nie zrzucam, ale gram check flop, to może mieć to sens tylko w jednym przypadku - by wyindukować blefa od villaina, gdy tamten przejawia takie skłonności, a podejrzewamy, że do cbet AI się złoży.

    A Ty piszesz, że"miałeś przeczucie, bo na tym ta gra polega", po czym zakładając wątek sam się przyznałeś, że i tak z tego przeczucia nie korzystasz.

    Podsumowując mam dla Ciebie naprawdę dobrą radę:

    Przestań kombinować, zacznij grać TOTALNE ABC TAG na autopilocie, rób rolla i czym prędzej uciekaj z tego NL2. Najlepiej w ogóle wyłącz Huda, bo staty na NL2 mogą Ci tylko zamącić w głowie.

    Rozumowania typu "co on myślał, że ja myślałem, że on ma" oraz innego typu "przeczucia" czy ready zostaw sobie na stawki od NL50+. Będziesz mieć na to jeszcze kupę czasu.

    Bo na razie wszystkie Twoje problemy, które zamieszczasz to typowe overthinking i szukanie kwadratowych jaj. Twoje poczynania przypominają próby robienia prawa jazdy w bolidzie F1. I dlatego bez sensu tkwisz na tym supermikro, na którym i tak się nic nie nauczysz choćbyś rozegrał i 546500000000000 rąk.

    Odbierz mój post jako konstruktywną krytykę i dobrą radę, a uwierz mi, źle na tym nei wyjdziesz.

  6. #16
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    124
    Cytat Zamieszczone przez Aston1906 Zobacz posta
    Pomijając już absurdalność tego typu rozumowania na NL2, przyznajesz się do totalnej niekonsekwencji w swych poczynaniach.

    Ok, obstawiasz go na KK/QQ. Ale swoich asów i tak nie zamierzasz zrzucić, bo w końcu sprawdziłeś. Więc po co był ten check? Miałeś jakiś plan w rozdaniu?

    No bo skoro nie zrzucam, ale gram check flop, to może mieć to sens tylko w jednym przypadku - by wyindukować blefa od villaina, gdy tamten przejawia takie skłonności, a podejrzewamy, że do cbet AI się złoży.

    A Ty piszesz, że"miałeś przeczucie, bo na tym ta gra polega", po czym zakładając wątek sam się przyznałeś, że i tak z tego przeczucia nie korzystasz.

    Podsumowując mam dla Ciebie naprawdę dobrą radę:

    Przestań kombinować, zacznij grać TOTALNE ABC TAG na autopilocie, rób rolla i czym prędzej uciekaj z tego NL2. Najlepiej w ogóle wyłącz Huda, bo staty na NL2 mogą Ci tylko zamącić w głowie.

    Rozumowania typu "co on myślał, że ja myślałem, że on ma" oraz innego typu "przeczucia" czy ready zostaw sobie na stawki od NL50+. Będziesz mieć na to jeszcze kupę czasu.

    Bo na razie wszystkie Twoje problemy, które zamieszczasz to typowe overthinking i szukanie kwadratowych jaj. Twoje poczynania przypominają próby robienia prawa jazdy w bolidzie F1. I dlatego bez sensu tkwisz na tym supermikro, na którym i tak się nic nie nauczysz choćbyś rozegrał i 546500000000000 rąk.

    Odbierz mój post jako konstruktywną krytykę i dobrą radę, a uwierz mi, źle na tym nei wyjdziesz.
    Dzięki Ci! Zajebisty post Zamierzam tak zrobić i może kiedyś wreszcie przejde na jakieś konkretne stawki bo te donki już mnie wpieniają. Poczekamy zobaczymy. Przechodze w tryb autopilota

  7. #17
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Bielsko / Gliwice
    Posty
    208
    Aston: dawno już nie czytałem tak dobrego posta. Dzięki

  8. #18
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    No bo Aston ma kwadratowe jaja

    Jednak nie zgodze sie ze HUD zbedny... bo na tym poziomie, czesto AJ na pozycji moze byc dobra reka do 3betu ludzi grajacych 50/35 itp jak wlaczasz autopilota i wiecej stolow - hud to to bedzie fold...
    No chyba ze proponujesz do tego stopnia autopilota, ze AJ/AJs vs taki (54/35) gracz foldowac z reguly

  9. #19
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    528
    Co za fiszowy overplay overpary;/ nie masz fold buttona?
    Żebyście nie myśleli że jestem aż takim donkiem, tutaj przykład jak najczęściej rozgrywam podobne ręce:

    Poker hand played on PokerStars with a pot size of $3.95 - Pokerhand.org
    Like the pro
    Zamierzam tak zrobić i może kiedyś wreszcie przejde na jakieś konkretne stawki bo te donki już mnie wpieniają.
    Donki Cię wpieniają? Jesteś chyba jedynym takim graczem

  10. #20
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Holy Donks Island
    Posty
    313
    Cytat Zamieszczone przez kubali Zobacz posta
    Zamierzam tak zrobić i może kiedyś wreszcie przejde na jakieś konkretne stawki bo te donki już mnie wpieniają.
    Ech.. zawsze się bawię czytając tego typu teksty.
    Człowiek z nl 2 widzący w większości donków.
    Tak to właśnie bywa, kiedy na nl 2 raz na milion trafi się urodzony "pro".
    Na pokertexas jest artykuł na ten temat. Może Cię zainteresuje.