Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    16
    Witam,

    Dzisiaj grałem freerolla w fortunepoker sieć bossmedii. 100 euro 7 cards od 7 do A. W pewnym momencie zszokowała mnie jedna ręka. Miałem full house, a koleś miał kolor do króla i okazało się że przegrałem i mnie wywaliło z turnieju . O co panowie biega ? Czyżby błąd softu ? Podaje link do screena chwile po tej akcji, w okienku na dole widać jeszcze że wtopiłem ;D. Mój nick to fish_demon. Jak się zapatrujecie na to panowie ?

    http://img263.imageshack.us/img263/7920/bladfortune.jpg

  2. #2
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    951
    pewnie mial malego pokera 9TJQK w kierach

  3. #3
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    A ja podaję linka do zasad 5 card draw 7-A: Five Card Draw 7 - A Poker, How To Play - CelebPoker.com

    PS. Generalnie to warto znać zasady gry w która się gra.

    jdx

  4. #4
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    16
    jakiego małego pokera ? jak pisze wyraźnie że ma flush to the king a nie straight flush. Ostatnia karta w tym kolorze była niska coś w okolicach 3 czyli o pokerze nie ma mowy. Sam koleś ten co wygrał na czacie zadał pytanie : "kolor lepszy od fulla ?" .

  5. #5
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    16
    Nie no, ścięty jestem . Kolor mocniejszy od fulla no comments, co to za reguły. Ale skoro tak to nie wiedziałem, dlatego ścięcie totalne

  6. #6
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez fish_demon Zobacz posta
    Ostatnia karta w tym kolorze była niska coś w okolicach 3 czyli o pokerze nie ma mowy.
    Karty w okolicach 3, czyli 2, 3, 4 i 5 są raczej niemożliwe w tej grze.

    jdx

  7. #7
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    Karty w okolicach 3, czyli 2, 3, 4 i 5 są raczej niemożliwe w tej grze.

    jdx


    Może właśnie o ten "błąd w sofcie" chodziło autorowi wątku?

  8. #8
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    528
    Cytat Zamieszczone przez fish_demon Zobacz posta
    Nie no, ścięty jestem . Kolor mocniejszy od fulla no comments, co to za reguły. Ale skoro tak to nie wiedziałem, dlatego ścięcie totalne
    Szerloku, kolejność układów ustalana jest taka nie dlatego, bo żona pana prezesa Waldka tak chciała, ale na podstawie prawdopodobieństwa wystąpienia tego układu. Akurat w odmianach od siódemek łatwiej trafić fula niż kolor. Ty natomiast popisałeś się nieznajomością zasad i tyle

  9. #9
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    Warto jednak dodać, że obecne przepisy obowiązują gdzieś od 2 lat wcześniej full > kolor , niezły ubaw był w pierwszych godzinach po wprowadzeniu zmian kiedy klienci byli lekko szokowani gdy pula wedrowała nie w te strone co trzeba.

  10. #10
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    No ale już pomijając starszeństwo układów, to jak kolega widzi w grze od siódemek trójkę, to naprawdę czas zmienić grę. Proponuję kulki.