Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    . Przed chwilą miałem rozdanie, które bardzo mnie ucieszyło. Nie przez $$ ale sposób, jaki je rozegrałem. Stąd pytanie do Was, czy można było je rozegrać lepiej (a może w ogóle nie powinienem się nim chwalić). No to jedziemy:

    InSiDe[PL]: ,

    Pre-flop:

    fumafuma: Fold
    jukba: Call 0.25
    gyurika76: Call 0.25
    tjc2000: Fold
    InSiDe[PL]: Call 0.25
    Roly67: Fold
    jlfunder: Fold
    cap. farol: Fold
    Ingbi: Call 0.25
    koster: Check

    Flop (Board: , , ):

    Ingbi: Check
    koster: Bet 0.25
    jukba: Call 0.25
    gyurika76: Call 0.25
    InSiDe[PL]: Raise 1.00
    Ingbi: Call 1.00
    koster: Call 1.00
    jukba: Fold
    gyurika76: Call 1.00

    Turn (Board: , , , ):

    Ingbi: Check
    koster: Check
    gyurika76: Check
    InSiDe[PL]: Bet 0.75
    Ingbi: Call 0.75
    koster: Call 0.75
    gyurika76: Call 0.75

    River (Board: , , , , ):

    Ingbi: Check
    koster: Check
    gyurika76: Check
    InSiDe[PL]: Bet 2.25
    Ingbi: Raise 4.50
    koster: Call 4.50
    gyurika76: Call 4.50
    InSiDe[PL]: Raise 10.75
    Ingbi: Call 10.75
    koster: Call 10.75
    gyurika76: Call 10.75

    Showdown:

    InSiDe[PL] shows: , (full house)

    Mainpot:
    InSiDe[PL] wins the pot of 48.95 with full house

    ======================

    . Mój komentarz:
    . Z niską parką nie zamierzałem grać niczego droższego niż 2xBB (tutaj - $.50).
    . Doszła ładna piąteczka, na stole tylko dziewiątka zagraża (jeśli ktoś limpował z ich parą w ręce) no i szansa na kolor. Podniosłem do $1 żeby nikogo nie przesadzić a jednak trochę oczyścić stół (cholera wie, co tam jeszcze może się trafić).
    . Turn ładnie wskoczył. Ja już mam nutsa (nie przyjmuję do wiadomości zlimpowanej parki dwójek na ręce czy parki dziewiątek). Tym bardziej, że zaczynający licytację tylko sprawdzają. Dałem troszkę mniej, niż na flopie żeby nie robić tzw. Frenzy :] (szaleństwo, bo właśnie coś trafiłem). Chyba ładnie zachaczyło.
    . River mógłby być lepszy (czyli też w piku) ale już wiem, że to na 95% mój pot. Daję $2.25 a gracz po mnie od razu podnosi dwukrotnie. Co powinienem teraz pomyśleć? Podniosłem do $10.75. Nie dałem więcej, żeby zostawić im trochę pieniędzy po "przegranej". Tzn, żeby zostawić im na tyle forsy, by mogli zaryzykować. Nie dałem mniej, żeby jednak zrobić wrażenie, że to może być bluff i próba ratowania tego, co się już na stole zostawiło.
    . Sprawdzają mnie, pokazuję karty a potem oglądam piękny widok. Muck, muck, muck, muck :]]]

    . PS.
    . Wiem, że granie jak się nutsa to nie sztuka, ale ostatio zacząłem grać bardzo tight. Zdecydowanie za dużo przegrałem już na zwykłych i semibluffach więc teraz, gram ciasno :] Co skutkuje tym, że jak już coś trafię, to zbieram tylko blindy :]]

  2. #2
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    fajne rozdanie, a nie masz jeszcze innych, jak miałeś karetę albo pokera? :twisted:

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    Gdyby nie to, ze twoi przeciwnicy to idioci nie wiem czy bys sie tak cieszyl
    PF dobrze
    Flop dobrze
    Turn slabo ;( za maly bet, wiem, ze masz bardzo dobra karte i probujesz ich wciagnac, ale mimo wszystko dalbym tutaj 2/3 - 3/4 pota.
    River dobrze valuebet+push to jest to co tygryski lubia najbardziej

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    317
    Cytat Zamieszczone przez Melipone
    fajne rozdanie, a nie masz jeszcze innych, jak miałeś karetę albo pokera? :twisted:
    Dokladnie, bez obrazy Inside ale takie karty każdy potrafi rozgrywać. Poza tym w wyciągnięciu kasy od przeciwników bardzo pomogła Ci pozycja. :wink:

    pzdr

  5. #5
    . Tu się nie zgodzę. To troszkę jak z AA. Jeśli wejdziesz za wysoko, to zgarniesz tylko blindy. Wejdziesz za nisko, to Cię zrobi jakiś brudas z 46o :]
    . Dla mnie proste są np. low connectorki. Wchodzę w małe stawki i albo coś trafię (wtedy gram wysoko) albo nie (fold) :]

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    Powinno byc tak:
    Wejdziesz za nisko to cie wydrawuja, wejdziesz za wysoko zgarniesz blindy, wejdziesz idealnie otrzymasz profit.

  7. #7
    . Dlatego tak mnie ucieszyło, że jako tako mi ta ręka wyszła a jeszcze bardziej Twoje słowa, że na riverze dałem rady :]