Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    290
    Mam pytanie co do przejścia na wyższe stawki. Czynnikiem który bierzecie pod uwagę jest tylko bankroll management? Jeśli macie odpowiednią ilość buy-in to automatycznie przechodzicie, czy bierzecie tez inne czynniki pod uwag? Biorąc pod uwagę bonusy od depozytu i pokesavvy, można próbować przeskoczyć stawki przy swingu już po 10k rąk. Coś takiego ma sens? Czy przeskoczylibyście stawki nawet gdyby gra na obecnych dawała 1000$ na mieś, w stosunku do gry na wyższych gdzie macie np:600$ na mieś? Widziałem głosy że w ogóle gra na takich stawkach jak nl10 to głupota i najlepiej zacząć od wyższych. z drugiej strony jeśli idzie wam dobrze na niskich i poziom dużo się nie różni to czy warto czekać na odpowiednią ilość buy-in'ów czy można zacząć powiedzmy z 20? Czy naprawdę warto dla zasady przeskakiwać na wyższe stawki, pomimo mozliwości spadku winrate? Może jednak powinniśmy się śpieszyć bo jak wiadomo sytuacja na pokerroomach jest dynamiczna i poziom może się podnieść w nie długim czasie i może się zdarzyć że stracimy szanse na dodatkowe $?

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Może ja czegoś nie rozumiem, ale chyba pytasz, czy lepiej zarobić mniej czy więcej

    Jeśli granie na NL1 daje mi x1 zysku na miesiąc z gry oraz x2 z bonusów, a granie na NL2 y1 z gry i y2 z bonusów, a x1 + x2 > y1 + y2, to po jaki ch... przechodzić wyżej?

    EDIT - Oczywiście, że przy założeniu że w danej chwili grasz tylko dla pieniędzy, a nie dla nauki.

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    wg mnie bankroll to jedno a druga wazna rzecz to zeby czuc sie na obecnych stawkach pewnie. Jesli bedziesz mial pewnosc siebie to nie warto czekac na 30BI zeby przechodzic wyzej. Wg mnie mozna robic shoty spokojnie przy 20BI - jak przegrasz z 3BI to schodzisz nizej i tak na okraglo.

    Ja sam powoli przechodze aktualnie z NL25 na NL50. Mam juz ponad 30BI jednak nie zaczalem przez downswing. Teraz powoli bede wlaczal 2-3 stoliki i zobacze jak beda wygladac wyniki.

    Jesli bedzie ponizej moich oczekiwan to zejde w dol i jeszcze bede sie uczyl zeby byc lepiej przygotowanym.

    Jak na razie zauwazam, ze ludzie bardziej respektuja moje podbicia a to bardzo mi sie podoba

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    290
    co to jest shot?

  5. #5
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Nowy Sącz
    Posty
    174
    Granie na limitach innych (zazwyczaj wyższych) niż normalnie. Np. gdy grasz normalnie nl25, a raz na tydzień po ładnej sesji siądziesz sobie na nl50 to jest to "shot".

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Zloty strzal

  7. #7
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    23
    Cytat Zamieszczone przez Kejsper Zobacz posta
    Zloty strzal
    Zloty strzal, to chyba wejscie na stolik z calyym bankrollem o ile sie nie myle

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Cytat Zamieszczone przez Tooster Zobacz posta
    Zloty strzal, to chyba wejscie na stolik z calyym bankrollem o ile sie nie myle
    hehe, musze sprobowac